Blog

3
Pro

Online beseda: Svět 2022 aneb Jaké aktivity si dát do plánů pro příští rok

Kam svět směřuje? A na co si dát pozor? Připojte se na naši online podnikatelskou besedu o trendech nejen v business planningu. Ukážeme vám, že i když se všechno kolem mění rychle, některé ohledy vývoje je možné předvídat a reagovat na ně.Registrovat se Přidat do kalendáře
📍 Kdy a kde

čtvrtek 16. prosince 2021, 17:00
online


➡️ Dozvíte se
  • Jaké aktivity si dát do svého diáře na příští rok
  • Kam svět kráčí podle našich hostů
  • Na co nezapomenout v dalších měsících
  • Jak to vidí český kybernetik Libor Witassek a CEO MSIC Pavel Csank
  • Co na to spoluzakladatel vývojového start-upu SprayVision Petr Jahn

💬 Popis

Svět se mění rychle, ale docela logicky a v některých ohledech předvídatelně. Pojďme se podívat na to, co se v našem okolí děje, a přizpůsobit tomu planning na příští rok.

Chystáme pro vás online podnikatelskou besedu o tom, jak bude vypadat svět v roce 2022 a na co rozhodně nezapomenout při planningu, který na přelomu roku čeká většinu z nás.

A nebudeme na to sami! Pozvali jsme pro vás několik zajímavých hostů.

Svůj pohled vnese přední český kybernetik a krizový manažer Libor Witassek nebo Pavel Csank, který stojí v čele Moravskoslezského inovačního centra Ostrava. A pozvali jsme taky zástupce „cílovky“ – Petra Jahna, spoluzakladatele vývojové firmy SprayVision, která patří mezi top 10 start-upů celého světa v ekosystému Paint The Future.

Besedu budeme pouze streamovat.


🗣 O řečnících

Libor Witassek se dlouhodobě specializuje na oblast kybernetiky druhého řádu se zaměřením na řízení podniku jako živého organizmu. Působil jako poradce americké Wharton University of Pensylvannia pro programy podnikání ve střední Evropě a jako expert v přední poradenské skupině Allied Consultants Europe. Dnes je nezávislým podnikatelem.

Pavel Csank vede Moravskoslezské inovační centrum Ostrava (MSIC) od jeho vzniku transformací Vědecko-technologického parku Ostrava. Do Ostravy přešel z Jihomoravského inovačního centra (JIC) v Brně, kde téměř pět let zastával funkci hlavního analytika. Ještě předtím působil v Praze jako konzultant a lektor na Univerzitě Karlově.

Petr Jahn v Ostravě spoluzaložil start-up SprayVision, který šetří peníze lakovnám po celém světě. Jejich technologii pro snížení množství spotřebovaného laku využívají automobilky jako Porsche nebo Volkswagen. A probojovali se s ní až do top 10 z 260 světových start-upů v ekosystému Paint The Future. Za rok 2021 zaznamenal SprayVision trojnásobný růst – a v roce 2022 plánuje stejně velký.


⏱️ Program

17:00 Začátek besedy
18:30 Networking (pouze na místě)