Blog

Konstantin Margaretis
25
Říj

Beseda s Konstantinem Margaretisem ze Skladonu: Růst firmy a nastavení logistiky

Poslední měření Deloitte zařadilo Skladon mezi padesát nejrychleji rostoucích tech firem střední Evropy. CEO Konstantin Margaretis v další podnikatelské besedě prozradí, co za tím stojí, a předá chytré logistické tipy.

Registrovat se Přidat do kalendáře
📍 Kdy a kde

středa 10. listopadu 2021, 17:00

Palouk
Vítězná 2589/2
702 00 Ostrava
Mapy.cz | Mapy Google


➡️ Dozvíte se
  • Jak chytře nastavit logistiku v různých fázích rozvoje firmy
  • Co jsou nejčastější chyby, které firmy dělají v logistice
  • Trendy a budoucnost logistiky nejen e-commerce
  • Jaká dobrá rozhodnutí, ale i chyby udělal Skladon na své cestě
  • Proč se vlastně rozhodli outsourcovat logistiku a kam směřují

💬 Popis

Za úspěchem firmy Skladon, která poskytuje fulfillment pro e-commerce, stojí klikatá cesta.

Psal se rok 2015, když spoluzakladatel BeWooden Patrik Babinec přišel s nápadem na službu, která by jednou pro vždy vyřešila problémy majitelů malých e-shopů s neustálým běháním na poštu. Svůj nápad představil Konstantinu Margaretisovi a společně se přihlásili do podnikatelské soutěže. Nastartovali tak fungující business, o kterém v té době ani netušili, jak velký může být.

Dnes je Skladon novátorem pro logistiku v e-commerce. E-shopům šetří čas i peníze tím, že outsourcuje celý proces logistiky – od propojení s e-shopem přes fyzické převzetí zásob a uskladnění až po balení a odesílání zákazníkům z fulfillmentového centra. Své zázemí a distribuční centrum má společnost v Mošnově poblíž Ostravy, část týmu sídlí také v Praze.

S CEO a spoluzakladatelem Konstantinem Margaretisem se budeme bavit o příběhu Skladonu a předáme logistické tipy nejen pro naše členy.

Ukážeme, jak chytře nastavit logistiku v různých fázích rozvoje firmy. Podíváme se na nejčastější chyby, které firmy dělají v oblasti logistiky. Probereme budoucnost a trendy v tomto oboru. A podrobně rozebereme, co stojí za úspěchem Skladonu.

Ať už tedy sami řešíte logistiku, brzy ji chcete outsourcovat, nebo vás jen zajímá příběh firmy, kterou Deloitte zařadil do padesátky nejrychleji rostoucích tech firem střední Evropy, nenechte si ujít naši další podnikatelskou besedu. Těšíme se na vás v Palouku!


🗣 O řečníkovi

Konstantin Margaretis studoval ekonomickou fakultu VŠB-TUO Ostrava, když ho s myšlenkou společného podnikání oslovil kamarád Patrik Babinec. S nově založenou firmou Skladon se přihlásili do soutěže Brilliant Young Enterpreneurs pořádané JA Czech – a vyhráli.

Dnes Konstantin věnuje veškerou svou energii budování a rozvíjení moderní logistické společnosti 21. století.

Podnikání je celoživotní škola. Jakmile máte pocit, že už něčemu rozumíte a ovládáte to, přijde někdo zkušenější a ukáže vám, že jste v podstatě teprve na začátku.


⏱️ Program

17:00 Začátek besedy
18:30 Networking


🔵 Organizace
  • Zařazení do networkingového seznamu vám můžeme garantovat, pokud se registrujete do úterý 9. listopadu, 12:00.