Blog

Martin Bazala
24
Srp

Beseda s Martinem Bazalou z Raynetu: Jak vybudovat B2B online prodej, který bude šlapat

Raynet je česká jednička v CRM. Na domácím trhu má nejvyšší počet zákazníků a pravidelný meziroční růst okolo 30 %. Náčelník Martin Bazala velmi konkrétně prozradí, jak to dělají.Registrovat se Přidat do kalendáře
📍 Kdy a kde

čtvrtek 9. září 2021, 16:30

Komorní klub
Velflíkova 285/8
700 30 Ostrava-Jih
Mapy.cz | Google Maps


➡️ Dozvíte se
  • Jakými třemi fázemi B2B prodeje si prošli
  • Jak sestavit prodejní trychtýř a sledovat konverzní poměry
  • Co je při online prodeji škálovatelné, co ne, kolik to stojí a jakou to má návratnost
  • Proč se vyplatí maximálně propojovat týmy napříč obory
  • Proč by měl být obchod méně umění a více matematika

💬 Popis

Tentokrát nahlédneme pod pokličku ostravské vývojářské firmy Raynet, která se svým cloudovým nástrojem už jedenáct let likviduje chaos a šetří čas všem obchodníkům. V Česku mezi CRM systémy nemají konkurenci a začínají těžit i anglicky mluvící svět. Na kontě už mají více než deset tisíc platících uživatelů!

Budeme se bavit o obchodu – konkrétně a dopodrobna. Korepetitor (rozuměj CEO) Raynetu Martin Bazala na číslech ukáže, jak vypadá jejich prodejní trychtýř, do čeho investují a jakou to má návratnost.

Podíváme se na všechny fáze B2B prodeje, kterými si prošli a jak ho vyladili k současným výsledkům. Zastavíme se u starých dobrých cold callů, moderních SaaS řešení i klíčových map trhu. Koukneme na výhody marketing-driven přístupu nebo balancování mezi škálováním za každou cenu a rozumnou návratností. A promluvíme si o důležitosti kvalifikace leadů a klientů.


🗣 O řečníkovi

Martin Bazala se na řízení Raynetu podílí čtrnáct let. Za tu dobu si prošli start-upem, klinickou smrtí a strmým růstem až po bod uvědomění. Přežili následnou extrémní transformaci, aby na jejím konci mohli odstartovat vysněný produkt – cloudový CRM software.

Dnes je Raynet ve svém segmentu česká jednička co do počtu uživatelů i zákazníků. Jak o sobě říkají, po cestě nasekali stovky malých, desítky nepříjemných a pár fakt nehezkých chyb.

Sometimes you win, sometimes you learn.

To, co se po cestě naučili, Martin v besedě rád nasdílí. Bez příkras a v nedestilované formě.


⏱️ Program

16:30 Registrace a networking
17:00 Začátek besedy
19:00 Předpokládaný konec


🔵 Organizace
  • Zařazení do networkingového seznamu vám můžeme garantovat, pokud se registrujete do středy 8. září, 12:00.