Nadace Patriotů MSK

Podporujeme nadějné regionální projekty.

10

podpořených projektů

160 359 Kč

darováno

Podpořili jsme

Proč jsme založili nadaci?

Vyprodaná Setkání, přeplněný networkingový list a spousta partnerů, na které se můžeme spolehnout, dělají z Patriotů MSK udržitelný projekt.

Rozhodli jsme se proto, že část financí získaných z prodeje členství a vstupenek investujeme do nadějných mladých lidí a začínajících projektů, které rozvíjí Moravskoslezský kraj a zlepšují jeho image.

Co musíte splňovat?

Začínáte

Jste mladší 30 let nebo
máte projekt mladší 3 let.

Působíte v kraji

Váš projekt musí působit
v Moravskoslezském kraji.

Jste na to hrdí

Váš projekt musí rozvíjet
Moravskoslezský kraj
a zlepšovat jeho image.

Projekt je dlouhodobě udržitelný

Peníze darujeme s vidinou, že pokud budete úspěšní, jednou nám je na dobrovolné bázi vrátíte, ať jimi můžeme podpořit další nadějné projekty.

Jak se přihlásit?

Projekty vybíráme ve výběrovém řízení na základě osobního pohovoru. Maximální částka, o kterou je možné žádat, je 35 000 Kč.

Podporu prostřednictvím nadačního fondu Patriotů MSK chápeme jako komplexní spolupráci založenou kromě finančního příspěvku také na mentoringu a podnikatelském vzdělání, které může mít ve výsledku daleko větší hodnotu.

Pokud splňujete výše uvedené podmínky a souhlasíte s naší filozofií, stáhněte si žádost a pošlete ji vyplněnou na info@patriotimsk.cz. Kontaktujeme vás a domluvíme se na setkání.

Stáhnout žádost

Pro vyplnění žádosti doporučujeme použít Microsoft Word 2007 a novější.