Blog

Martin Vohánka
27
Led

Beseda a individuální konzultace s Martinem Vohánkou: Evoluce růstu a rozvoje firmy

Získejte individuální zpětnou vazbu od 31. nejbohatšího Čecha, který od základů vybudoval mnohamiliardovou technologickou firmu Eurowag. S Martinem Vohánkou se budeme bavit o růstu a rozvoji, nastavení procesů a priorit v jednotlivých fázích vývoje a prodeji nebo nákupu firmy.Registrovat se Přidat do kalendáře
📍 Kdy a kde

čtvrtek 17. února 2022, 14:00–16:00 (individuální konzultace), 17:00–20:00 (beseda a networking)

Dům knihy KNIHCENTRUM.cz
Smetanovo náměstí 222/8
702 00 Ostrava
Mapy.cz | Mapy Google


➡️ Dozvíte se
  • Volitelně: Individuální zpětnou vazbu na svou případovou studii
  • Jak překonávat pasti na cestě k velké firmě
  • Na co si dát pozor při rozvoji firmy
  • Jak nastavit a nastavovat procesy a priority, aby odpovídaly rozvoji firmy
  • Kterými směry udržitelného růstu se vydat
  • Pohled na prodej firmy z druhé strany

💬 Popis

Tuto členskou akci tvoří 1) individuální konzultace vybraných případových studií (14:00–16:00; volitelně) a 2) beseda tváří v tvář spojená s networkingem (17:00–20:00).

Hlavní majitel značky Eurowag Martin Vohánka mezi nás už jednou zavítal — to když vystoupil na online 13. Setkání Patriotů MSK. Ještě před ním si vyhradil čas na sérii individuálních konzultací. A protože od všech zúčastněných víme, že to byla pecka, a postřehy od jednoho z nejbohatších Čechů jim dokázaly nakopnout některé aspekty podnikání, rozhodli jsme se tuto příležitost otevřít všem.

Pokud máte otázky týkající se růstu a rozvoje firmy, nastavení procesů a priorit v jednotlivých fázích vývoje firmy nebo pokud uvažujete o prodeji nebo nákupu firmy, rozhodně stojí za to získat od Martina Vohánky unikátní zpětnou vazbu.

Svou případovou studii nám pošlete do 10. února 2022 na martin.chmela@patriotimsk.cz. Stačí krátce představit, co byste s Martinem Vohánkou chtěli řešit. Do bloku individuálních konzultací vybereme osm nejzajímavějších případovek.

V besedě, kterou tentokrát pořádáme fyzicky tváří v tvář, potom probereme všechna zmíněná témata. Dozvíte se, kdy a jak je nutné změnit business model, aby s rozvojem firmy držel krok, a jaké jsou základní předpoklady udržitelného růstu.

Kapacita besedy je vzhledem k formátu a nepříznivé epidemiologické situaci velmi omezená. Registrujte se prosím co nejdříve. Záznam besedy bude k dispozici všem členům.


🗣 O řečníkovi

Martin Vohánka se narodil v Mostě, kde jako teenager obcházel paneláky s nabídkou pojištění. Po roce podnikání s vlastní pojišťovací kanceláří se začal věnovat distribuci motorových paliv. Založil společnost W.A.G., která dnes zaměstnává několik stovek lidí a patří mezi největší evropské poskytovatele platebních řešení pro silniční mobilitu. S platební kartou Eurowag – což je obchodní značka společnosti W.A.G., pod kterou je známé Martinovo podnikání – mohou kamioňáci nejen natankovat, ale také zaplatit mýto a další služby po celé Evropě.

Miliardářem se Martin stal v roce 2017, když minoritní podíl v jeho firmě koupil bostonský fond. Loňská valuace hodnoty Eurowagu ho pak posunula do role dolarového miliardáře.

Mantrou 21. století by neměl být růst, ale udržitelný rozvoj.

Martin si velmi zakládá na dodržování etických a morálních zásad. Snaží se jít příkladem a být v podnikání „férovým chlapem“. Za tři důležité oblasti v životě každého člověka považuje rodinu, práci a širší společnost. Věnuje se otázkám rozvoje občanské společnosti a mnoho peněz dává na filantropii.


⏱️ Program

14:00 Blok individuálních konzultací
16:00 Pauza
17:00 Offline beseda
18:30 Networking