To nejlepší z 13. Setkání Patriotů MSK

Na co si dát pozor při růstu firmy?

Klíčové pro úspěch v podnikání je zlepšovat se den za dnem, říká miliardář a majitel společnosti Eurowag Martin Vohánka.

Martin Vohánka začal jako prodejce pojistek po mosteckých panelácích, dnes je s 7,5 miliardami korun 31. nejbohatším Čechem podle žebříčku Forbes. Z pozice předsedy představenstva řídí společnost W.A.G. stojící za značkou Eurowag.

Koupit celý záznam

Kde vzít inspiraci?

Muzika je vlastně podnikání, říká zpěvák a frontman známé kapely Mirai Navrátil.

Ačkoliv se Mirai Navrátil narodil v Japonsku, považuje se za frýdeckého patriota. Ve Frýdku-Místku ostatně každý rok organizuje populární festival FM City Fest. Nejvíce lidí ho zná jako frontmana a zpěváka hudební skupiny Mirai.

Koupit celý záznam

Investoři a investiční fáze

Pokud uvedu na trh produkt, za který se později nestydím, tak jsem ho uvedl příliš pozdě, říká spoluzakladatel start-upu Supernova Oskar Kořistka.

Oskar Kořistka je úspěšný začínající podnikatel. Jeho start-up Supernova vyvíjí nástroj pro jednoduchý převod designu do funkčních mobilních aplikací a využívá při tom umělé inteligence. Jako jediný český start-up se navíc dostal do prestižního amerického akcelerátoru Y Combinator.

Koupit celý záznam

Koupit záznam

Získej přístup k plnému záznamu 13. Setkání Patriotů MSK. Protože už nemůžeš pokládat živě otázky a vytěžit z akce maximum, nabízíme ho za zvýhodněnou cenu 250 Kč.

Pomocí tohoto formuláře nám dáš vědět, že máš zájem.

Máš jakékoliv dotazy? Neváhej nás kontaktovat.