Novinky

29
Bře

Co vás nejvíce zajímá o Setkání Patriotů MSK?

1. Musím si rezervovat místo na Setkání, abych mohl sedět s kým chci? Je číslo vstupenky vázáno na konkrétní místo?

Přední řada je rezervována pro řečníky a čestné hosty, jinak může účastník sedět na jakékoliv židličce chce. Čísla vstupenek jsou jen informační pro organizátory.

2. Musím se před Setkáním registrovat do Networkingového systému?

Registrace do systému je důležitá, víme tak, kolik lidí reálně přijde. Účastníkovi to zároveň usnadní příchod na akci, nemusí se zdlouhavě registrovat na místě.

3. Jak se dostanu do Networkingového systému?

Stačí se přihlásit na https://pks.pracenadalku.cz/clevermeeting/. Pokud máte vstupenku, ale nejste zaregistrovaní, do systému se dostanete přes http://patriotimsk.cz/vstupenky.

4. Co znamená být parťákem Patriotů MSK?

Za roční partnerství obdržíte: 3 vstupenky na 8. Setkání, 3 vstupenky na 9. Setkání, logo na webu v partnerské struktuře s proklikem na váš web, vytištěné logo na místě a možnost umístění vašich propagačních materiálů (letáčků A6 a vizitek), roční předplatné tištěného Magazínu Patriot, každá další vstupenka za zvýhodněnou cenu 450 Kč a samozřejmě podpoříte myšlenku Patriotů MSK (Cena 3 000 Kč/rok).

5. Jak probíhá Gastrofestival?

Každý z výrobců má svůj stánek, u kterých můžete ochutnat jejich výborné produkty.

6. Je možné se u vás jinak prezentovat?

Je možné se prezentovat jako hlavní partner, partner nebo donátor. Ohledně konkrétních informací kontaktujte tomas.buchwaldek@patriotimsk.cz.

7. Mám tip na řečníka, kam ho můžu poslat?

Víte-li o někom zajímavém a úspěšném, který je z MSK nebo se do MSK přistěhoval a stal se opravdovým patriotem našeho kraje, pište na tomas.buchwaldek@patriotimsk.cz.

8. Co od akce očekávat?

Hlavním programem jsou prezentace 4 řečníků formou rozhovoru. V pauzách mezi řečníky se může účastník zapojit do networkingu a zároveň ochutnávat dobroty od lokálních výrobců a podniků na Gastrofestivalu.

9. Musím se zapojit do networkingu?

Networking je zcela dobrovolný a závisí jen na účastníkovi. Propojit se můžete pomocí Networkingového systému a domluvit si schůzku přímo na Setkání nebo i po něm.

10. Kde zaparkovat?

Součástí areálu Akordu je i obrovské parkoviště. Umístěno je za budovou Akordu (viz foto). Doporučujeme však MHD anebo taxi, součástí Gastrofestivalu bude i ochutnávka vín a rumů.

11. Je možné se během programu ptát řečníků?

Řečníků se můžete ptát pomocí aplikace Sli.do, přihlašovací údaje budou zveřejněny na místě.

12. Libí se mi myšlenka Patriotů a jak vás můžu podpořit?

Podpoříte nás už jen zakoupením samotné vstupenky na Setkání, pro další možnosti podpory nebo partnerství akce kontaktujte lucie.buchwaldkova@patriotimsk.cz.

13. Chci si koupit vstupenky na firmu, ale potřebuji fakturu předem, koho můžu kontaktovat?

Pro vystavení faktury pište na lucie.buchwaldkova@patriotimsk.cz. Do emailu uveďte počet vstupenek a vaše fakturační údaje.

14. Chci pořádat Patrioty ve svém městě. Jak na to?

Pro více informací pište na lucie.buchwaldkova@patriotimsk.cz.

15. Můžu přijít i po začátku akce?

Na Setkání můžete přijít v průběhu akce.

Máte-li další otázky a nejasnosti, pište na lucie.buchwaldkova@patriotimsk.cz.

Zanechat komentář