Blog

16
Čvc

Společně jsme navštívili Buly Arénu Aloise Hadamczika

Jednou z dalších akcí, které pořádáme pro neformální networking také mimo hlavní Setkání, byla exkurze v Buly Aréně pana Aloise Hadamczika. Ve čtvrtek 12. července jsme se tak společně s členy Patriotů MSK vydali do Kravař, abychom prohlédli celý areál a zjistili, jak se takový komplex buduje.

Naši exkurzi jsme zahájili v aquaparku, jež je určen pro relaxaci návštěvníků i hotelových hostů. Zhlédli jsme také všechny konferenční sály, kterých Buly Aréna skýtá hned několik. „Pořádají se tu mimo jiné školení, vánoční večírky firem nebo rodinné oslavy. Měli jsme tady i speciální školení učitelů, kteří si rezervovali vícero sálů a během dne mezi nimi přecházeli,“ prozradili nám provázející zaměstnanci Buly Arény.

Naskytla se nám také jedinečná příležitost nakouknout do soukromých prostor pro trénink na suchém ledě či běžným hotelovým návštevníkům nepřístupného privátní wellness. Ze saun jsme přitom vyšli přímo na ledovou plochu, sloužící hokejistům i krasobruslařům.

Takový komplex je jediný v republice. Nikdy jinde nenajdete pod jednou střechou aquapark, ledovou plochu, konference, restauraci a sportoviště. Nikde jinde zkrátka nepřeběhnete z aquaparku v trenkách rovnou na ledovou plochu.

Společně jsme poté zavítali do hotelové části arény, fitness, adventure golfu a venkovních sportovišť. „Prakticky není týden, kdy by tu nebylo soustředění – měli jsme tady Dynamo z KHL, Viktorii Plzeň, národní ruský tým během mistrovství světa v ledním hokeji, celou českou reprezentaci před olympiádou v Soči, dokonce i Jágra s Plekancem,“ odpovídali na otázky Patriotů provázející. Perličkou venkovních sportovišť byla návštěva vyhřívané nafukovací haly se dvěma tenisovými kurty na pevném povrchu.

Příjemně strávené odpoledne jsme nakonec zakončili na networkingové večeři v přilehlé restauraci. Těšíme se na další společné Patriotí akce!

Autor: Jan Valtr