Blog

Lucie Buchwaldková
4
Pro

Spouštíme vánoční prodej vstupenek na 12. Setkání. Bude celodenní, měníme koncept

Ze dvou odpoledních Setkání ročně se stane jedno celodenní, vysvětluje Lucka Buchwaldková, naše projektová manažerka. To však není jediná změna. O novém konceptu Patriotích Setkání i našich plánech na Vánoce si přečtěte v tradičním Slovu projekťáka.

Na adventním věnci nám již hoří první svíčka, nemůžu se proto nezeptat: Co Vánoce a Patrioti?

Už zítra nás čeká Mikulášská, velmi neformální Patriotí večírek ve vánočním duchu, na kterém rádi uvítáme i děti. Mikuláš už svou účast potvrdil.

Dnes také začínáme s vánočním prodejem vstupenek na 12. Setkání. Do konce roku je prodáváme v nejlevnější vlně za 999 Kč, vstupenky zakoupené do 23. prosince navíc obohatíme vánočním motivem. Myslím, že je to ideální dárek pro blízké, třeba ještě nezapojené Patrioty.

Koupit vánoční vstupenku

 

Proč se navýšila cena vstupenek na příští Setkání?

Měníme jeho koncept, účastníci nyní dostanou dvakrát víc. 12. Setkání bude celodenní konference zaměřená především na vzdělávání. Poskytneme také mnohem více prostoru na networking, v plánu jsou i cílené speed datingy, aby opravdu každý účastník poznal, koho zrovna hledá či potřebuje.

Čeká nás také více workshopů, a to v dopolední i odpolední části. Hlavní program v podobě vystoupení čtyř řečníků, na který jsou Patrioti zvyklí, však samozřejmě zachováme.

To jsou velké změny. Co k tomu vedlo?

Setkání budeme nově pořádat jednou ročně. 12. Setkání tak bude výjimečnou příležitostí, během roku 2019 jedinou, poznat čtyři stovky Patriotů, řečníků a partnerů.

Místo dvou odpoledních Setkání jsme se rozhodli pro jedno celodenní, abychom účastníkům poskytli ještě více prostoru pro networking, o nějž je čím dál tím větší zájem.

Čas je cenný a my zastáváme názor, že místo chození na x akcí po celý rok je lepší vyhradit si jeden den v roce na velké Setkání, kde se člověk pořádně vzdělá, ponetworkuje, a ještě si vyslechne inspiraci od vybraných řečníků.

A pokud by s námi Patriot chtěl být v kontaktu častěji než jednou ročně, může se stát členem – ať už jako firma, či jednotlivec – a být s námi a dalšími členy v kontaktu na měsíční bázi prostřednictvím členských akcí.

 

Networking dostane na 12. Setkání mnohem více prostoru.

Networking dostane na 12. Setkání mnohem více prostoru.

 

Jak je zaručeno, že na 12. Setkání poznám více lidí?

Jako účastník 12. Setkání poznáš dopoledne na prvním workshopu první skupinku lidí, odpoledne na druhém workshopu druhou skupinku lidí, v rámci speed datingu navíc natrefíš na několik dalších zajímavých jedinců. A spousta prostoru samozřejmě opět zbude pro volný networking během přestávek a večerního programu. Šancí navázat nové užitečné kontakty bude opravdu hodně.

Celodenní program se může zdát náročný. Co když budu potřebovat na chvíli popracovat?

Žádný problém. Přímo na místě zřídíme speciální chill-out zónu, takový coworkingový prostor, kde bude mít každý dostatek klidu na práci.

Chceme naše Setkání začít koncipovat jako takový festival podnikavosti. Bude jen na účastníkovi, kolik toho z něj vytěží a jakých bodů programu se zúčastní. Nemusí být nutně úplně všude.

Prozradíš nám už téma či rovnou řečníky 12. Setkání?

Řečníky ještě ne, ale téma už myslím prozradit můžu. 12. Setkání se ponese v duchu think globally, act Ostrava. Bude o tom přemýšlet velkolepě, brát si příklady ze zahraničí a realizovat je v Ostravě či v Moravskoslezském kraji.

Pokud mám tip na řečníka, který by se na toto téma perfektně hodil, můžu ho Patriotům napsat?

Určitě, budeme jen rádi! Tipy mohou čtenáři posílat třeba přímo mně na lucie.buchwaldkova@patriotimsk.cz.

Zdá se, že i 12. Setkání bude plné změn. Zmínila jsi už všechny novinky, nebo nás ještě nějaká překvapení čekají?

Je toho mnohem víc. Zatím bych ráda nalákala třeba ještě na rozšíření cílových skupin našich workshopů. Budeme cílit na studenty, freelancery, podnikatele, majitele firem, ale i startupy, podnikající maminky nebo social business. Zkusíme se také více zaměřit na větší firmy a HR oblast.

Rozhodně je na co těšit. Zůstáváme v AKORDu a chceme z něj na 12. Setkání vytěžit co nejvíce.

Koupit vánoční vstupenku