Blog

Silvestrovské oslavy
31
Pro

Příští rok bude plný změn. Nový formát Setkání přinese především bohatší networking

Závěr roku tradiční patří bilancování. Šestý rok fungování Patriotů MSK v prosincovém Slovu projekťáka shrnula naše projektová manažerka Lucka Buchwaldková. Co se za rok 2018 povedlo a co příliš ne? A v čem bude rok 2019 jiný?

Šestý rok fungování Patriotů MSK se pomalu blíží ke konci. Jak bys ho shrnula?

Rok 2018 byl pro nás především ve znamení zaměření se na malé a střední firmy. Začali jsme více pracovat se členskou základnou prostřednictvím pořádání členských akcí.

Co se podle tebe povedlo a co moc ne?

Myslím, že 11. Setkání bylo jedno z vůbec nejlepších, a to kvůli silným řečníkům. Začali jsme Setkání doplňovat o workshopy, které se nám taky osvědčily, velice povedené byly i již zmíněné členské akce.

Mrzí mě jen, že jsme některé z nich museli z organizačních důvodů posunout nebo zrušit. Na tom bychom chtěli do budoucna zapracovat a mít v záloze vždy několik náhradních pro případ, že je z externích důvodů budeme muset zrušit. Taky bych ráda na příští Setkání ještě obohatila nabídku gastrofestivalu.

V čem bude rok 2019 jiný oproti tomu letošnímu?

V první řadě budeme mít pouze jedno Setkání. O to však bude větší. Nabídneme celodenní program už od ranních hodin, počet workshopů rovnou zdvojnásobíme a zavedeme třeba i vůbec poprvé cílený speed dating. Bude to velká změna, rozhodně nejviditelnější, ale věřím, že ji zvládneme.

Proměna dvou odpoledních akcí ročně v jednu podnikatelskou konferenci přinese především bohatší networking. Pokud by někdo v dopoledních hodinách potřeboval ještě něco odpracovat, budeme mít přímo na místě chill-out zóny.

Koupit vstupenku

 

Chceme se také ještě častěji setkávat s našimi členy a řešit, co potřebují. Rádi bychom dotvořili krajskou byznys komunitu, která si bude navzájem pomáhat.

Posledním velkým cílem nadcházejícího roku je více využít naši Nadaci a napojit ji na hustou síť kontaktů, které máme.

Co bys našim čtenářům popřála do nového roku?

Hodně byznysu, kapitalismu a networkingu.

Ráda bych na závěr poděkovala všem Patriotům, že rok 2018 prožili s námi. Jejich hojná účast na letošních Setkáních a členských akcích nám dokázala, že to, co děláme, má smysl. Každý jednotlivý účastník je pro nás neskutečně důležitý, protože náš záměr zlepšit image kraje a propojit jeho aktéry by bez lidí zkrátka nefungoval.

Věřím, že se potkáme opět v příštím roce. Snad vezmete i kamarády a společně naši komunitu ještě rozšíříme. Budu se s celým našim týmem těšit na viděnou – nejen na 12. Setkání!