Blog

30
Čvc

Slovo projekťáka: Druhá dekáda bude plná změn. I díky novým členům týmu Patriotů

Jaké novinky přinese 11. Setkání a které téma spojí všechny jeho řečníky? Kdo jsou noví členové Patriotího týmu? Na jaké další členské akce se můžeme těšit a jak získat zdarma půlroční předplatné Magazínu Patriot? Lucka Buchwaldková, projektová manažerka Patriotů MSK, dává čtenářům v rámci naší nové pravidelné rubriky poprvé možnost nahlédnout do zákulisí fungování celého projektu.

Do 11. Setkání Patriotů MSK zbývají necelé tři měsíce. Jak probíhají přípravy? Daří se vše podle plánu?

Všechno jde relativně podle plánu. Samozřejmě, kdyby nenastala alespoň drobná komplikace, bylo by to hodně divné – nicméně zatím nemáme nic, s čím bychom si neporadili.

Poodhalíš nám, na co se jeho návštěvníci mohou těšit? Bude 11. Setkání něčím zlomové?

Už se stalo pravidlem, že každé naše Setkání přinese něco nového. Pro jedenáctku máme nového moderátora – Petra Kubalu, kterého návštěvníci mohou znát jako moderátora Kafrárny. Uvidíme, jak se toho chopí – s moderováním má bohatou zkušenost, jeho talk show à la Karel Šíp baví celou Ostravu. Kromě toho je i novou tváří všech našich videí.

Poprvé budeme naše workshopy cílit na konkrétní typy účastníků podle jejich podnikatelské zkušenosti. Na míru tak přineseme workshopy studentům, freelancerům i lidem z firemního segmentu.

Také 11. Setkání má své téma a řečníky spojuje i něco víc než láska ke kraji a podnikání. Tentokrát se zaměříme na vnímání kraje zvenčí. Zajímá nás pohled lidí, kteří sice nepochází z Moravskoslezského kraje, ale mají zde v současnosti nějaké aktivity – buďto tu podnikají, nebo tu mají alespoň část svého podnikání. Myslím, že nám to může přinést užitečný nadhled a feedback k fungování regionu.

Mění se cena vstupenek oproti minulým Setkáním?

Cena zůstává stejná. Opět máme odstupňované vstupné – čím dříve si návštěvníci koupí vstupenku, tím to mají levnější. Do konce srpna se jedná o 500 Kč, v září 600 Kč a úplní opozdilci to mají za 700 Kč.

Navíc pokud si někdo koupí rovnou tři vstupenky (a napíše mi) – pro své spolupracovníky, kamarády či známé, dostane od nás zdarma půlroční předplatné Magazínu Patriot. Stále také máme otevřené členství, kdy se kdokoliv může za 2 500 Kč stát naším hrdým členem a tyto tři vstupenky získat již v rámci něj – spolu s dalšími výhodami, které členství obnáší.

KOUPIT VSTUPENKU

 

Takže se rozhodně vyplatí koupit vstupenky co nejdříve. Během posledního měsíce přivítal Patriotí tým hned několik čerstvých posil. Kdo jsou noví Patrioti a co je jejich úkolem?

Jednoho jsem již zmínila – novou tvář a moderátora Patriotů Petra Kubalu, což bude navenek asi nejviditelnější změna v týmu. Další posilou do Patriotího týmu je Jan Valtr, který má na starosti články a je naším novým tiskovým mluvčím.

Připojila se k nám také Eliška Galiová, jež spouští Mladé Patrioty – zcela nový projekt pro studenty, abychom s nimi prohloubili kontakt. A v neposlední řadě jsme přivítali do týmu i Irču Pláteníkovou, která má bohaté zkušenosti s organizováním eventů pro Czechitas a komunitním ambasadorstvím pro Kiwi.com.

Už je nás deset a díky všem těmto posilám můžeme výrazně rozšířit naše aktivity – ať už v oblasti PR nebo počtu členských akcí. Třeba nám nově každý týden vychází alespoň jeden Patriotí článek.

Jak říkáš, zintenzivňuje se nám četnost členských akcí, na kterých mají účastníci možnost neformálně poznat další Patrioty. Na jakou členskou akci se můžeme těšit příště?

Ráda bych vás pozvala na volejbalový networking, který se koná již tento čtvrtek. Půjdeme si na Masarykáč zahrát beach volleyball a u toho si trošku popovídáme nebo dáme nějaký drink – zkrátka seznámíme se i sportovně, když máme to léto.

Na tuto vlnu navážeme i další členskou akcí – 18. srpna je v plánu speciální Daflex cvičení. Na něj člověk nemá možnost až tak narazit, naštěstí Daflex System je naším členem, takže se s nimi potkáme rovnou u nich v Beskydech. Po cvičení pak společně vyrazíme na pivo do vyhlášeného místního pivovaru, takže je myslím také na co se těšit.

REGISTROVAT SE NA CVIČENÍ

 

Co bych ještě mohla prozradit, je YoungUp Forum, konající se 7. září ve Foru Nová Karolina. Mladí zajisté uslyší na youtubera Kovyho, hostů bude ale mnohem víc. Tuhle akci organizuje Matěj Prokop, se kterým jsme v kontaktu přes naši nadaci. Je to jeden z projektů, které jsme podpořili.

Autor: Jan Valtr