Blog

13. Setkání
5
Lis

Daruj pod stromeček inspiraci a networking v jednom. 13. Setkání se vrací ke kořenům

Vyzpovídali jsme projekťačku Lucku Buchwaldkovou, aby odhalila zákulisí příprav 13. Setkání. Jaké bude a co znamená, že se vrací zpátky ke kořenům?

Jak probíhají přípravy na 13. Setkání? Kdy si budou moci zájemci koupit vstupenky?

Přípravy na 13. Setkání jsou ještě v strategických začátcích. Plánujeme, jak Setkání bude vypadat. Většinu řečníků už ale máme domluvených. Během chvíle spustíme prodej první vlny.

Kdy se dozvíme první jména řečníků?

Prvního řečníka vyhlásíme ještě během listopadu. Nemůžu být zatím konkrétní, ale prozradím, že máme opravdu velká jména.

Jak tedy 13. Setkání bude vypadat? Bude opět celodenní?

Minulý ročník jsme natáhli o další blok workshopů, besed a přednášek zaměřených na podnikatelské vzdělávání, a protože jsme na ně měli od účastníků velmi pozitivní reakce, rozhodli jsme se tuto formu podnikatelského vzdělání ještě zintenzivnit. Workshopy, besedy a přednášky tedy budeme pořádat v průběhu celého roku v rámci členských akcí. Vlastně jsme je vzali, vyladili a budeme je nabízet pravidelně. Co se týče Setkání, vracíme se tedy k úplnému jádru – řečníkům a networkingu. Setkání Patriotů MSK je totiž především unikátní platforma pro setkávání lidí z mnoha podnikatelských sfér.

Takže Setkání se vrací k charakteru podvečerní konference.

Ano, začínat budeme kolem 16. hodiny. Potkáme se ve čtvrtek 23. dubna 2020 v ostravském AKORDu. Více prostoru dostane samotný networking a jako řečníci vystoupí osobnosti, které jsme na Setkání chtěli přinést už nějakou dobu, ale podařilo se nám to až letos.

Můžeš nám více přiblížit členské akce, které navážou na workshopy ze Setkání?

Určitě zopakujeme Podnikatelský podvečer. Přímo na Setkání potom v květnu naváže další členská akce s workshopy. Myslíme, že je to tak lepší, protože pro některé lidi bylo celodenní Setkání poměrně náročné vzhledem k tomu, že bylo informačně nabité.

Na co se mohou členové Patriotů MSK těšit ještě do konce roku?

Ráda bych zdůraznila vánoční prodej vstupenek na 12. Setkání. Vstupenky zakoupené do Vánoc budou dřevěné a gravírované. Limitovaná dárková edice bude skvělým dárkem pro obchodní partnery. Daruješ s ní pod stromeček networking a inspiraci v jednom. Příští týden nás potom čeká beseda s panem Pavlačíkem, který založil Dny NATO. To bude akce plná projektového managementu s mezinárodním přesahem. V prosinci pak tradičně Mikulášská. Přijde čert, Mikuláš i anděl, dětem budeme rozdávat balíčky a dospělí si pochutnají na punči. A protože Vánoce vždycky uběhnou rychleji, než čekáme, nastíním i lednovou členskou akci. Bude opět vzdělávacího typu a budeme řešit nastavení firemních hodnot, strategie a vize.

Přihlas se k odběru newsletteru, ať Ti vánoční prodej neuteče

Můžu se ještě stát členem Patriotů MSK na rok 2019, abych se mohl zúčastnit členské akce s panem Pavlačíkem?

Členství nabízíme pro daný kalendářní rok, a protože už se nám blíží konec roku, nabízíme jen členství na rok 2020. Pokud ale budeš mít zájem stát se naším členem v příštím roce, pozveme Tě i na zbývající akce letošního roku, zbude-li na nich místo. Jak už jsem naznačovala, příští rok plánujeme zaměřit drtivou většinu našich členských akcí na podnikatelské vzdělávání, a proto se vyplatí stát se členem.