Speed networking

DreamJobs MSK
4. dubna
14:00–15:30

Speed networking

Pro všechny.

Speed networking je o navazování obchodních vztahů, hledání nových klientů, partnerů či členů týmu, a to v přátelském a uvolněném prostředí. Cíl je jasný – seznámit co nejvíce lidí a zadat tak novým obchodním příležitostem a vzniku výjimečných projektů. Vypiluj proto svou elevator speech, vyzbroj se vizitkami a zapni funkci Find Nearby ve své LinkedIn aplikaci.

Na seznámení s protistranou dostaneš vždy jednu minutu. My se postaráme o příjemnou atmosféru a o to, aby vše pěkně odsýpalo. Na Tobě tak bude už jen samotné seznamování.

Pro koho je program určen?

Doprovodný program v podobě speed networkingu je určený všem, kteří hledají nové klienty, obchodní partnery, členy týmu či vysněnou práci. Účast není nijak omezena.

Průběh

  • Úvodní slovo a nastavení pravidel
  • Networkingová část

Moderátor

Jan Kyselý vede projekt Social Selling po česku, prostřednictvím kterého pomáhá českým firmám využívat sociální sítě a digitální svět k prodeji a navazování nových obchodních vztahů. Je také členem pražské větve Patriotů MSK a stará se o projekt DreamJobs MSK.


V případě, že dorazí méně než deset účastníků, se Ti budeme věnovat individuálně a předáme cenné kontakty na lidi z naší sítě, kteří by Tě mohli zajímat.
Pro účast na speed networkingu je nutné si zakoupit vstupenku na 12. Setkání Patriotů MSK. Uzávěrka registrace na doprovodný program je 2. 4. 2019.
Registrovat se na speed networking Koupit vstupenku