Najdi si svůj DreamJob na LinkedInu

odpolední workshop 12. Setkání Patriotů MSK pro studenty a zaměstnance
DreamJobs MSK
4. dubna
14:00–15:30
Kapacita 15 účastníků

Najdi si svůj DreamJob na LinkedInu

Pro studenty a zaměstnance.

V digitálním světě jsme to, co o nás řekne Google nebo sociální sítě. Dobrá zpráva je, že to do značné míry můžeme ovlivnit a využít ve svůj prospěch. Připoj se k nám na praktický workshop, kde Ti ukážeme, jak pracovat se svým profilem na sociální síti LinkedIn, najít svůj DreamJob a zviditelnit se před budoucím zaměstnavatelem.

Na workshopu Ti také představíme vybrané firmy Moravskoslezského kraje a aktuální volné pozice z portálu dreamjobsmsk.cz.

Pro koho je workshop určen?

Na své si přijdou všichni, kteří aktuálně hledají novou práci či místo, které by bylo blíže jejich DreamJobu. Přijít mohou nejen místní, ale i přespolní účastníci, kteří v dohledné době uvažují o návratu či přestěhování se do zpět do Moravskoslezského kraje.

Průběh

  • Proč LinkedIn?
  • Úprava osobního profilu
  • Práce s obsahemdigitální networking
  • Hledání vhodné práce
  • Představení aktuálně volných pozic v Moravskoslezském kraji

Lektor

Jiří Jambor pracuje jako obchodní manažer ve startupu Social Selling po Česku, kde firmám pomáhá získat nové zákazníky prostřednictvím sociálních sítí a dalších on-line nástrojů. Prošel si personální agenturou i velkými korporacemi a jak sám říká, „nebýt dnes na LinkedInu je jako vynechávat tu největší networkingovou akci u nás, a to každý den“.

Speciální nabídka: Všem účastníkům workshopu bude nabídnuta asistence při hledání nové práce formou konzultací či přímého propojení s firmami v Moravskoslezském kraji.
Upozornění: Všem účastníkům workshopu doporučujeme přinést si s sebou vlastní notebook.
Pro účast na tomto workshopu je nutné si zakoupit vstupenku na 12. Setkání Patriotů MSK. Uzávěrka registrace na doprovodný program je 2. 4. 2019.
Registrovat se na workshop Zpět na 12. Setkání