Digitalizace v podnikání

přednáška pro podnikatele s více zaměstnanci

Digitalizace v podnikání

Pro podnikatele s více zaměstnanci.

Přednáška o digitalizaci z pohledu majitele firmy, nikoliv ajťáka. Jak si pořídit něco, co přináší efekty, prozradí Filip Plevač. Nejenže obor digitalizace vystudoval, ale také byl ředitelem několika výrobních poboček zahraničních firem, kde digitalizaci zaváděl v dobách, kdy se o průmyslu 4.0 ještě ani nemluvilo.

Tato přednáška je určena pro majitele firem – manažery, kteří chtějí optimalizovat procesy, zvýšit efektivitu a mít možnost svou firmu ovládat přes mobil z dovolené na Bahamách.

Dozvíš se, jak digitalizovat společnost. Filip Plevač Ti na jednoduchém příkladu vysvětlí, jak vypadá fyzická firma a jak její digitální model, včetně ukázek možného propojení a výhod. Čeká Tě několik příkladů z praxe od digitalizace výrobního procesu nebo automatizace jeho části přes sběr dat až po jejich zobrazení a využití k řízení. Vše přitom v kontextu digitalizace jako synonyma pro vyšší efektivitu, obchodní příležitosti a konkurenční pozici.

Digitalizace je univerzální přístup – při jeho zavádění nezáleží na velikosti firmy nebo jejím zaměření.

Přednášející

Filip Plevač je zkušený manažer s 16letou praxí v top managementu průmyslových firem. Jako CEO působil 10 let ve dvou středně velkých společnostech. Vedl mimo jiné společnost Moravia Cans, která dosahovala dvoumiliardového obratu s 30% EBITDA. Tato společnost byla světovým leaderem v inovacích ve svém oboru a měla pětiletý náskok ve vývoji před trhem.

Pro účast na této přednášce je nutné si zakoupit vstupenku na 12. Setkání Patriotů MSK. Uzávěrka registrace na doprovodný program je 2. 4. 2019.
Registrovat se na přednášku Koupit vstupenku