Blog

8
Říj

Připrav se na 11. Setkání Patriotů MSK

11. Setkání Patriotů MSK se blíží mílovými kroky – do druhé dekády společně vstoupíme již tento týden. Sepsali jsme pro tebe všechny důležité informace a tipy, jak si Setkání užít naplno.

Na co před Setkáním nezapomenout?

Připravili jsme pro tebe checklist se vším důležitým:

  • vzít si s sebou vizitky

Víš o tom, že na Setkání můžeš potkat až čtyři stovky lidí? Tolik vizitek s sebou samozřejmě nepotřebuješ, ale připrav si jich do zásoby dostatečné množství. Nikdy nevíš, na kolik zajímavých lidí natrefíš. A bez vizitky se přece neodchází.

  • nachystat drobné na gastro festival

Přímo na Setkání bude své delikatesy vystavovat kolem patnácti gastro partnerů. U každého z nich máš možnost ochutnat něco málo zdarma. Bude-li ti jídlo nebo pití chutnat, za symbolickou cenu si můžeš koupit plnohodnotnou porci. Vybrané lahůdky si navíc odneseš i domů. Nezapomeň si proto s sebou nějaké drobné, ať ti během Setkání zbytečně nekručí v břiše.

Více informací o gastro festivalu najdeš zde.

  • projít networkingový systém a vybrat si tři lidi, s kterými se na Setkání chceš potkat

Štěstí přeje připraveným. Projdi si networkingový list a vyber z něj několik lidí, kteří tě zajímají. Můžeš jim napsat a domluvit si schůzku na Setkání s předstihem. A pokud by ti náhodou nevyšla, nesmutni – přístup do systému máš i po Setkání.

Bližší informace o networkingovém systému a networkingu jako takovém najdeš zde.

Auto nech doma!

Aby sis Setkání mohl užít – a ochutnat v rámci gastro festivalu i alkoholické nápoje, připravili jsme pro Patrioty exkluzivní slevu do aplikace Liftago. Bližší informace k uplatnění najdeš již brzy ve svém e-mailu.

Afterparty bude!

Neplánuj si nic na noc po Setkání. Budeme již tradičně pokračovat afterparty, abychom Setkání ukončili, jak se sluší a patří.

 

Co by tě ještě mohlo zajímat:

Co si vzít na sebe?

Doporučujeme semiformální oblečení. Muži by měli přijít v kalhotách a košili, ženy v šatech či sukni.

Jak se na Setkání dostanu?

Adresa: AKORD, náměstí SNP 1, 700 30 Ostrava-Zábřeh
GPS: 49.7911025N, 18.2385300E

Na místo se dá pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou i autem. V případě MHD vyhledávej spoje na zastávku Náměstí SNP – je obsluhována autobusy číslo 27, 31, 41, 48, 77 a 96. Pokud chceš jet autem, využij velkého parkoviště naproti Vodního areálu Jih, které je v těsné blízkosti AKORDu.

Co přesně mám od akce očekávat?

Na začátku Setkání se můžeš zapojit do jednoho ze sedmi workshopů, besed a přednášek. Více informací o nich a registraci najdeš zde. Hlavním bodem programu jsou následné prezentace čtyř řečníků formou moderátorem vedeného rozhovoru.

V pauzách, stejně jako po skončení poslední prezentace, se můžeš zapojit do networkingu a zároveň ochutnávat dobroty od lokálních výrobců na gastro festivalu. Nezapomeň také navštívit stánky našich partnerů nebo se vyfotit u fotostěny. Na závěr tě čeká afterparty.

Kde to všechno v AKORDu najdu?

Hlavní program v podobě prezentací řečníků se uskuteční v hlavním sále. Workshopy jsme pro tebe rozmístili do obou nadzemních podlaží, najít tu správnou místnost však nebude složité. Stoly k sezení a jeden bar najdeš v klubu, druhý přímo vedle hlavního sálu. Gastro stánky a partnerské stánky budou poté rozmístěny v hlavním sále, foyer, klubu i šatně. Networkovat můžeš všude, afterparty však jednoznačně zakončíme v klubu.

Můžu si na Setkání rezervovat místo, abych mohl sedět s kým chci a kde chci? Je číslo vstupenky vázáno na konkrétní místo?

Přední řada je rezervována pro řečníky a čestné hosty, jinak si můžeš sednout, kam chceš. Čísla vstupenek mají pouze informační charakter a slouží organizátorům. Konkrétní místo není možné rezervovat.

Proč se musím před Setkáním registrovat do networkingového systému?

Registrace do systému je důležitá hned z několika důvodů. Nejen, že ti usnadní navazování kontaktů s ostatními účastníky Setkání, ale také zrychlí tvé odbavení při vstupu. Zároveň díky ní máme přehled, kolik lidí na akci vlastně přijde.

Jak se zaregistruji/přihlásím do networkingového systému?

Pokud již máš přihlašovací údaje, dostaneš se do networkingového systému na https://clevermeeting.cz/clevermeeting.

Jestliže ses do něj ještě neregistroval, ale vstupenku s kódem již máš, můžeš své přihlašovací údaje získat na http://patriotimsk.cz/vstupenky.

Bližší informace o networkingovém systému a networkingu jako takovém najdeš zde.

Musím se zapojit do networkingu?

Networking je zcela dobrovolný a je jen na tobě, nakolik se do něj zapojíš. Propojit se můžeš prostřednictvím networkingového systému před i po samotném Setkání.

Je možné se během prezentací řečníků na něco zeptat?

Samozřejmě! Otázky můžeš pokládat pomocí aplikace Sli.do. Přihlašovací údaje zveřejníme na místě.

Chci si koupit vstupenky na firmu, ale potřebuji fakturu vystavit předem. Koho můžu kontaktovat?

Pro vystavení faktury prosím napiš e-mail Lucii Buchwaldkové na lucie.buchwaldkova@patriotimsk.cz. Do zprávy uveď, kolik vstupenek žádáš a jaké jsou tvé fakturační údaje.

Můžu na Setkání přijít i v průběhu akce?

Ano, na Setkání můžeš přijít kdykoliv v průběhu.

Budou vstupenky k dostání i přímo na akci?

Určitě, pokud si je už nestihneš koupit přes náš e-shop, budou k dostání také přímo na místě za 700 Kč.

 

Autor: Jan Valtr