Aktuality

20
Bře

Městská policie jako svobodná firma

Druhým řečníkem jubilejního 10. Setkání Patriotů MSK je pan Jiří Klein. Navštívit jsme jej byli Novém Jičíně. Tady pracuje jako šéf Městské policie. Pan Klein od mladí pracoval u Policie, kde začínal, jak on sám říká ,,na chodníku“, ale postupně se vypravoval až do nejvyššího krajského vedení. Poté si však na dva roky odskočil na Slovácko, aby si vyzkoušel práci v soukromém sektoru, jako personální ředitel firmy REC Group. Tady se poprvé seznámil s prvky tzv. svobodného řízení firem, které ho velice zaujalo. Nyní, jako ředitel Městké policie v Novém Jičíně přenáší tyto zkušenosti a praktiky do „nudné šedi“ státního sektoru. A jak se mu to daří?

Daří se mu budovat skvělou firemní kulturu a také dobré jméno jeho organizace, což si přiznejme, je u Městské policie obzvlášť náročné. Dokonce se mu podařilo dosáhnout toho, že každý týden mu na stole přistane jedna nová žádost o zaměstnání. 

Jak toho docílil a nebo proč nosí v kapse dva knoflíky? Nejne na tytto otázky odpoví Jiří Klein už 26. dubna na 10. Setkání Patriotů MSK

Ještě pořád nemáš vstupenku? Již není na co čekat, zbývá už jen posledních
100 míst!