Blog

Speed networking a oslava MTB Group
26
Čvc

Poznej všechny! Zářijový speed networking obohatí adventure golf

Speed networking a potom jedna velká narozeninová oslava s dobrým jídlem, golfovými aktivitami a spoustou zajímavých lidí, které ještě neznáš. To si nesmíš nechat ujít.

Registrovat se Přidat do kalendáře

Přijď na oblíbený speed networking – unikátní formát vzájemného seznamování, který pomáhá rychle navázat zajímavé obchodní kontakty. Na představení sebe budeš mít vždy jednu minutu. Prostřídáš se přitom tak, aby se každý seznámil s každým.

A po speed networkingu zůstaň na narozeninovou oslavu skupiny MTB Group, které jsou Patrioti MSK součástí spolu s účetní agenturou Nastejnelodi.cz a personální agenturou Indicada. Čeká Tě neformální program plný networkingu, dobrého jídla, golfových aktivit a také jedno překvapení. Vyzkoušej si odpalování a poraz kolegy v adventure golfu!

📍 Datum a místo konání

pátek 6. září 2019, 16:00

Golf Park Lhotka
Kamínky 435/8
725 28 Ostrava-Lhotka

mapy.cz/s/3wvng
goo.gl/maps/qR3uNhFpfDTAfXkW7

⏱️ Program

16:00–16:10 Speed networking (pouze pro členy Patriotů MSK a jimi přizvané hosty)
18:00 Slavnostní přípitek a zahájení oslavy MTB Group
19:00–19:30 Pozdrav MTB Group
19:30–21:00 Občerstvení, neformální turnaj v adventure golfu, odpalování
21:00–21:30 
Překvapení
21:30 Networking

🔵 Organizační pokyny
  • Vezmi si dostatek vizitek pro všechny účastníky speed networkingu.
  • Seznamování v rámci speed networkingu bude probíhat podobnou formou jako speed dating – systematickým střídáním u stolů tak, aby se pokud možno každý seznámil s každým.
  • Na poznání každého budeš mít vždy jednu minutu.
  • Účelem speed networkingu je nejen se seznámit, ale také společně a konkrétně vymyslet, jak vzájemně pomoct sobě nebo Moravskoslezskému kraji.
  • Za jednu firmu se může speed networkingu zúčastnit pouze jeden člověk. Pro další části programu – oslavu MTB Group – toto omezení neplatí.
Registrovat se Přidat do kalendáře