Články

4
Říj

Co ochutnáte na 9. Setkání Patriotů MSK?

9. Setkání Patriotů MSK bude opravdu pestré, nejen co se příběhů a networkingu týče. Ochutnáte opravdové velikány moravskoslezské gastronomie, kteří vás v průběhu večera budou zásobovat tím nejlepším z jejich repertoáru.

Z 8. Setkání si určitě pamatujete na Bistro Boule za ušima, zdravou svačinku v podobě čerstvých baget zajistí Snackpack  a s českou klasikou zazáří restaurace Stodola.

Na povzbuzení vám připraví výběrovou kávu Coffee Coach anebo se osvěžíte ovocnými a bylinkovými limonádami od Oktaríny. Pokud budete potřebovat opravdový povzbuzovák, zastavte se u Black Kale. Ochutnáte nejen jejich známý Zázvorový šok, ale další raw a veganské dobroty a spoustu novinek z jejich Black Kale baru.

Mezi naše stálice patří Ostrawina, která nabídne skvělé víno a tapas, a také Canteen. V Canteen si pro vás připraví ochutnávku z jejich nového večerního rozvozu. Znovu se ukáže i Pštrosí Vršek Wieder s pštrosím steakem s medovo-hořčičným dipem.

Nově se představí Yes chips, kteří nabídnou své netradiční luštěninové chipsy a také jejich nové luštěninové těstoviny YESPASTA.

Sladkou tečku zajistí Bastien Café v podobě skvělých desertů a zákusků.