O networkingu

11145139_892724090762780_6793191388777683369_o

Cílem networkingu je budování profesních a osobních vztahů, kde dochází ke vzájemné výměně informací, zkušeností a rad, čímž dochází k podpoře kariérního růstu, podnikání a zlepšení osobních vztahů. Zjednodušeně – cokoliv potřebuješ, ať už se jedná o lepší práci nebo lepší výsledky tvého podnikání, networkingem toho můžeš dosáhnout. Networking je spolupráce dvou stran, které se snaží nalézt způsoby, jak si vzájemně pomoci.

Setkání Patriotů MSK se zúčastní 400 patriotů, zejména podnikatelé a aktivní lidé z Moravskoslezskéh okraje. Abychom více podpořili efektivitu večerního networkingu, zavedli jsme online Networkingový systém. V tomto systému jsou uvedeni všichni účastníci, kteří se rozhodnou využít příležitosti k prezentaci sebe sama, svého podnikání či projektu.

Jak funguje Networkingový systém?

Náš nový systém běží na Projektově komunitním systému (PKS) a každému z Patriotů usnadní networking během každého Setkání. Poté, co se zaregistruješ a zaplatíš vstupné, přijde ti na email pozvánka do systému, kde najdeš databázi účastníků. V systému máš vždy přístup k databázi Setkání, kterých ses zúčastnil, což umožní networking nejen během večera, ale můžeš si také domluvit schůzku před nebo až po Setkání.

Systém je velmi jednoduchý a intuitivní, ale pokud potřebuješ pomoc nebo si s něčím nevíš rady, piš na info@patriotimsk.cz nebo volej na 775 218 693.

 

Přihlásit do systému