Blog

Martin Hausenblas
14
Led

Navštiv s námi a Martinem Hausenblasem ADLER. Zhodnotí tvůj podnikatelský nápad

Ve středu 23. ledna 2019 navštívíme distribuční sklad společnosti ADLER. Přidej se k nám, pokud jsi členem Patriotů MSK! Kromě toho, že společně projdeme jeden z nejmodernějších skladů u nás, budeš mít jedinečnou možnost osobně probrat svůj podnikatelský nápad přímo s Martinem Hausenblasem, naším řečníkem z 11. Setkání. Ideální, pokud právě začínáš s podnikáním.

Registrovat se na akci

 

Akce je určena pouze členům Patriotů MSK.

Sklad společnosti ADLER se řadí mezi nejmodernější v celém Česku a jeho prohlídka je zajímavá sama o sobě. Aby se totiž žádný naskladněný reklamní produkt neztratil, vypomáhá se zde nejrůznější technika.

Jako podnikatele tě však možná více zaujme unikátní možnost konzultace svého podnikatelského nápadu přímo s Martinem Hausenblasem. Stačí do pátku 18. ledna zaslat téma své konzultace Tomáši Buchwaldkovi na e-mail tomas.buchwaldek@patriotimsk.cz. Do neděle 21. ledna vybereme šest nejrelevantnějších, které Martin Hausenblas provede exkluzivně pro naše členy.

Sejdeme se ve středu 23. ledna 2019 v 13:00 přímo před vchodem do skladu.

Program

  • 13:00–14:00: Prohlídka skladu
  • 14:00–15:30: Beseda s Martinem Hausenblasem
  • 15:30–17:00: Individuální podnikatelské konzultace

Jak se dostat na místo?

Adresa

Lihovarská 692/40c
718 00 Slezská Ostrava (část Kunčičky)

MHD

autobusová linka č. 45 (zastávka Vratimovská), tramvajová linka č. 4 (zastávka Osada Míru)

Autem

Z ulice Lihovarská hledej odbočku do areálu Ostrava Business Park. Po levé straně uvidíš výdejní sklad IKEA. Jeď stále rovně – vjezd do areálu společnosti ADLER najdeš zhruba 100 m od skladu IKEA. Nakonec projeď kolem tří vlajkových stožárů doleva, kde najdeš parkoviště a vchod do skladu.

Kdo je Martin Hausenblas?

Martin je známý český podnikatelfilantrop původem z Ústí nad Labem. Hned po studiích založil ADLER Czech, specializující se na výrobu a vývoz reklamního textilu. Specifikem firmy je, že celá výroba probíhá ekologicky bez tvorby jakýchkoliv odpadů.

Dalším Martinovým velkým tématem je autonomní mobilita. Je autorem aplikace Liftago, která propojuje taxikáře a pasažéry a bojuje proti jejich okrádání fixními cenami. Kromě toho Martin Hausenblas založil Stipendijní fond Renesance a je předsedou sdružení Podnikáme bez korupce.

Ve svém volném čase se Martin věnuje turistice, cestování a plavání. Jeho motta jsou: dělat věci jinak, být solidní, mluvit pravdunevzdat se. Má za sebou inspirativní životní příběh, na základě kterého patří k respektovaným českým byznysmenům a vizionářům.

Registrovat se