Aktuality

Martin Hausenblas
8
Lis

Navštiv s námi a Martinem Hausenblasem ADLER. Zhodnotí tvůj podnikatelský nápad

V lednu 2019 společně navštívíme distribuční sklad společnosti ADLER. Kromě toho, že si projdeme jeden z nejmodernějších skladů u nás, budeš mít jedinečnou možnost probrat svůj podnikatelský nápad přímo s Martinem Hausenblasem. Ideální, pokud právě začínáš s podnikáním. Registruj se, dokud je ještě místo!


Aktualizace: Je nám to moc líto, ale z technických důvodů musíme akci přesunout na příští rok. Budeme informovat o podrobnostech.


Rádi se s tebou opět potkáme, abychom společně navštívili distribuční sklad ADLERu a popovídali si s Martinem Hausenblasem, naším řečníkem z 11. Setkání.

Bohužel původní termín exkurze musel být zrušen, jelikož se pan Hausenblas nemohl dostavit. Nový termín se budeme snažit domluvit co nejdříve na leden 2019. O přesném datu tě budeme informovat.

Kromě toho, že si projdeme jeden z nejmodernějších skladů u nás, budeš mít jedinečnou možnost využít podnikatelské konzultace přímo od Martina Hausenblase. Stačí dopředu zaslat téma tvé konzultace Tomáši Buchwaldkovi na tomas.buchwaldek@patriotimsk.cz. Vybereme ta nejrelevantnější.

Akce je určena pouze pro členy Patriotů MSK.

Sejdeme se ve 13:00 před vchodem do skladu:

Adresa

Lihovarská 692/40c
718 00 Slezská Ostrava – část Kunčičky

MHD

autobusová linka č. 45 (zastávka Vratimovská), tramvajová linka č. 4 (zastávka Osada Míru)

autem

Z ulice Lihovarská hledej odbočku do areálu Ostrava Business Park. Po levé straně uvidíš výdejní sklad IKEA. Jeď stále rovně – vjezd do areálu společnosti ADLER najdeš zhruba 100 m od skladu IKEA. Nakonec projeď kolem tří vlajkových stožárů doleva, kde najdeš parkoviště a vchod do skladu.

Předpokládaný konec akce je v 17:00.

Registrovat se

Těšíme se na tebe!