Blog

Mikulášská s Patrioty MSK
14
Lis

Vezmi děti a přijď si užít předvánoční pohodu na rodinné Mikulášské

I letos patriotí Mikuláš vytáhne svou berlu a opráší mitru. Hodné děti podaruje balíčky a rodiče si pochutnají na čertovsky dobrém punči.

Registrovat se Přidat do kalendáře

Vánoční reklamy na nás útočí už nějakou dobu a pomalu se začínáme prodírat nazdobenými nákupními centry. To znamená jediné – další rok se blíží ke konci. Vezmi své ratolesti a přijď si užít adventní chvíli pohody na naší prosincové členské akci. Sejdeme se v předvečer svátku svatého Mikuláše v ostravském Black Kale.

Čert se postará, aby Tě děti v příštím roce nezlobily, a patriotí Mikuláš ty hodné z nich odmění balíčkem dobrot a dárků. Starší patrioti si zase užijí pohodovou atmosféru na bilancování uplynulého roku u čertovsky dobrého punče. Budeme ho mít dost v alkoholické i nealkoholické verzi.

Letos navíc ve spolupráci se sítí charity shopů MOMENT pomůžeme potřebným. Prober při vánočním úklidu svůj šatník a vyřazené kousky dones v pytli přímo na akci. MOMENT se postará, aby posloužily dalším lidem, a výtěžek z nich pošle na vybrané charitativní a neziskové organizace.

📍 Datum a místo konání

čtvrtek 5. prosince 2019, 16:00

Black Kale Superfood Bar
Smetanovo náměstí 3116/10
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava

mapy.cz/s/racogolunu
g.page/blackkalebar?share

⏱️ Program

16:00 Zahájení akce
17:00 Mikulášská nadílka

🔵 Organizační pokyny
  • Této členské akce se může za jednu členskou organizaci zúčastnit více lidí.
  • Mikulášské balíčky pro děti obsahují drobné dárky a dobroty. Na místě Tě poprosíme o příspěvek ve výši 100 Kč za jeden takový balíček.
  • Zařazení do networkingového seznamu Ti můžeme garantovat, pokud se registruješ do úterý 3. prosince, 12:00.
Registrovat se Přidat do kalendáře