Blog

24
Zář

Jak naplno využít networking: Dosáhni všeho, co potřebuješ

Cílem networkingu je vybudovat kvalitní profesní i osobní vztahy, při nichž dochází ke vzájemné výměně informací, zkušeností a rad. Zjednodušeně řečeno: Networkingem můžeš dosáhnout všeho, co potřebuješ – ať už se jedná o kariérní růst nebo radu do života.

Proč je dnes networking tak důležitý?

Kariérní odborníci se shodují, že lidé s největší sítí kontaktů jsou ti nejúspěšnější.

Budeš-li pravidelně investovat do svých vztahů – osobních i profesních, vyplatí se ti to v průběhu kariéry nesčetněkrát. Vytváření kontaktních sítí ti pomůže rozvíjet a vylepšovat tvé dovednosti, setkat se s novými partnery, mentory či zaměstnanci nebo být informován o nejnovějších trendech tvého oboru.

Patrioti ti pomůžou

11. Setkání Patriotů MSK, konané 11. října v AKORDu, je již tradičně největší networkingovou událostí v Moravskoslezském kraji. Potkáš se na něm s více než 400 účastníky z nejrůznějších podnikatelských sfér a firem z celého regionu.

Pro ještě lepší propojení používáme speciální networkingový systém, který ti je pomůže oslovit. Vybudování kvalitních a dlouhodobých obchodních vztahů ještě nebylo jednodušší.

Jak celý systém funguje?

V on-line networkingovém systému jsou uvedeni všichni účastníci Setkání, kteří se rozhodnou využít této jedinečné příležitosti k prezentaci sebe sama, svého podnikání či projektu.

Poté, co si zakoupíš vstupné, ti na e-mailovou adresu automaticky přijde pozvánka do tohoto systému. Po přihlášení máš přístup k databázi všech účastníků daného Setkání, což umožní networking nejen během večera, ale také před nebo až po Setkání.

Jak správně vyplnit údaje?

Pro efektivní využití networkingového systému je třeba vyplnit svůj profil. Rozepiš se do třech kategorií – Co tě živí, Co nabízíš, Co potřebuješ. Buď při vyplňování profilu co nejvíce konkrétní. Nepiš, že lidem měníš životy, tvoříš novou realitu nebo učíš ostatní zbohatnout. Dej jasně najevo, co tě živí – ať už jsi grafik na volné noze, nebo realitní makléř.

Neuváděj, že hledáš pomoc do týmu. Raději zmiň, že sháníš marketingovou výpomoc od někoho s pětiletou praxí v oboru. Důkladně vyplněný profil je dost často tvým prvním kontaktem s ostatními účastníky Setkání. Dej si na něm záležet – první dojem uděláš jen jednou.

Tip

Nemíchej, co potřebuješ, s tím, co nabízíš. Neuváděj, že hledáš super práci a zároveň poptáváš super zaměstnance. Takové nabídky působí nevěrohodně a nikoho s nimi nezaujmeš.

Jak na samotný networking?

Jak dál? Projdi si celý seznam a vytipuj si už předem několik lidí, s kterými se na Setkání chceš seznámit. Promysli si, co po nich chceš a co jim naopak můžeš nabídnout. Neboj se jim napsat o schůzku nebo zavolat.

Někteří lidé mívají pocit, že jsou středem pozornosti ihned, jakmile vstoupí do networkingové místnosti. Osměl se a neboj se zapojit do rozhovorů ostatních, nikoho tím neobtěžuješ. Kvalitní networking je jednou z podstat Setkání, která pořádáme.

Celý systém je velmi intuitivní a jeho používání je hračkou. Pokud však potřebuješ pomoc nebo si s něčím nevíš rady, neváhej se na nás obrátit – piš na info@patriotimsk.cz nebo volej na 775 218 693.

Pomoc přímo na místě

Neboj se přímo na Setkání obrátit na naši profesionální networkerku, která ti – vůbec poprvé – pomůže s navazováním vztahů. Využij večer naplno a odnes si z něj několik cenných kontaktů.

Hodně štěstí – neboj se prodat sebe i své projekty!

Pojď networkingovat s námi!

Nic z výše popsaného nezažiješ, pokud si nekoupíš vstupenky na naše 11. Setkání. Připoj se k dalším 400 účastníkům Setkání a navaž vztahy, které nakoupnou tvou kariéru!

Tak na co ještě čekáš, Patriote?

KOUPIT VSTUPENKU

 

Autor: Jan Valtr