Články

4
Bře

Jak funguje networkingový systém?

Setkání Patriotů MSK se pokaždé zúčastní více jak 400 patriotů, zejména podnikatelé a aktivní lidé z celého Moravskoslezského okraje, kteří se věnují všemožným odvětvím od grafiky přes catering až po mateřskou školku. Abychom více podpořili efektivitu večerního networkingu, zavedli jsme online Networkingový systém. V tomto systému jsou uvedeni všichni účastníci, kteří se rozhodnou využít příležitosti k prezentaci sebe sama, svého podnikání či projektu.

Jak funguje Networkingový systém?

Náš nový systém běží na Projektově komunitním systému (PKS) a každému z Patriotů usnadní networking během každého Setkání. Poté, co se zaregistruješ a zaplatíš vstupné, přijde ti na email pozvánka do systému, kde najdeš databázi účastníků.  V systému si pak vyplníš svůj profil, kde v krátkosti shrneš, co Tě živí, co nabízíš a co naopak potřebuješ. V systému máš vždy přístup k databázi Setkání, kterých ses zúčastnil, což umožní networking nejen během večera, ale můžeš si také domluvit schůzku před nebo až po Setkání.

PŘIHLÁSIT SE DO SYSTÉMU

Systém je velmi jednoduchý a intuitivní, ale pokud potřebuješ pomoc nebo si s něčím nevíš rady, piš na info@patriotimsk.cz nebo volej na 775 218 693.