Často kladené otázky

Co si vzít na sebe?

Doporučujeme semiformální oblečení. Muži by měli přijít v kalhotách a košili, ženy v šatech či sukni.

Jak se na Setkání dostanu?

Adresa: AKORD, náměstí SNP 1, 700 30 Ostrava-Zábřeh
GPS: 49.7911025N, 18.2385300E

Na místo se dá pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou i autem. V případě MHD vyhledávej spoje na zastávku Náměstí SNP – je obsluhována autobusy číslo 27, 31, 41, 48, 77 a 96. Pokud chceš jet autem, využij velkého parkoviště naproti Vodního areálu Jih, které je v těsné blízkosti AKORDu.

Co přesně mám od akce očekávat?

Na začátku Setkání se můžeš zapojit do workshopů, besed a přednášek. Hlavním bodem programu jsou následné prezentace řečníků formou moderátorem vedeného rozhovoru.

V pauzách, stejně jako po skončení poslední prezentace, máš možnost networkingovat a zároveň ochutnávat dobroty od lokálních výrobců na gastro festivalu. Nezapomeň také navštívit stánky našich partnerů nebo se vyfotit u fotostěny. Na závěr tě čeká afterparty.

Můžu si na Setkání rezervovat místo, abych mohl sedět s kým chci a kde chci? Je číslo vstupenky vázáno na konkrétní místo?

Přední řada je rezervována pro řečníky a čestné hosty, jinak si můžeš sednout, kam chceš. Čísla vstupenek mají pouze informační charakter a slouží organizátorům. Konkrétní místo není možné rezervovat.

Proč se musím před Setkáním registrovat do networkingového systému?

Registrace do systému je důležitá hned z několika důvodů. Nejen, že ti usnadní navazování kontaktů s ostatními účastníky Setkání, ale také zrychlí tvé odbavení při vstupu. Zároveň díky ní máme přehled, kolik lidí na akci vlastně přijde.

Jak se zaregistruji/přihlásím do networkingového systému?

Pokud již máš přihlašovací údaje, dostaneš se do networkingového systému na https://clevermeeting.cz/clevermeeting.

Jestliže ses do něj ještě neregistroval, ale vstupenku s kódem již máš, můžeš své přihlašovací údaje získat na http://patriotimsk.cz/vstupenky.

Bližší informace o networkingovém systému a networkingu jako takovém najdeš zde.

Musím se zapojit do networkingu?

Networking je zcela dobrovolný a je jen na tobě, nakolik se do něj zapojíš. Propojit se můžeš prostřednictvím networkingového systému před i po samotném Setkání.

Je možné se během prezentací řečníků na něco zeptat?

Samozřejmě! Otázky můžeš pokládat pomocí aplikace Sli.do. Přihlašovací údaje zveřejníme na místě.

Chci si koupit vstupenky na firmu, ale potřebuji fakturu vystavit předem. Koho můžu kontaktovat?

Pro vystavení faktury prosím napiš e-mail Lucii Buchwaldkové na lucie.buchwaldkova@patriotimsk.cz. Do zprávy uveď, kolik vstupenek žádáš a jaké jsou tvé fakturační údaje.

Můžu na Setkání přijít i v průběhu akce?

Ano, na Setkání můžeš přijít kdykoliv v průběhu.