Aktuality

29
Říj

Jak dopadlo 9. Setkání Patriotů MSK?

5.10.2017 proběhlo už 9. Setkání Patriotů MSK. A protože se blížíme ke kulaté desítce, je potřeba pomalu rekapitulovat a plánovat, jaká bude následující dekáda Setkání.

9. Setkání se zúčastnilo 354 účastníků. Do organizace celé akce se zapojilo rekordních 90 subjektů, z čehož máme nesmírnou radost. Těší nás také fakt, že jsme měli vyprodáno 10 dní před Setkáním. Velký prostor pro zlepšení vidíme v obsazenosti sálu. Z celkového počtu 473 obsazených židliček (prodané vstupné, vstupné partnerů, organizační tým a VIP hosté) dorazilo o 119 méně účastníků. Tyto místa jsme mohli uvolnit náhradníkům a právě proto plánujeme do příštího Setkání s včasnou registrací hostů pracovat.

Novinkou byla panelová diskuze, které se zúčastnil pan hejtman Ivo Vondrák, ředitel Třineckých železáren Jan Czudek, ředitel Moravskoslezského inovačního centra Pavel Csank a finanční ředitel společnosti Residomo Martin Ráž.

Řečníky byli –  naděje kraje René Muller, zakladatel hranolkárny Faency Fries, pan Ivan Boruta, majitel úspěšné společnosti BorCad, která vyrábí sedačky do Pendolina (na kterých jsme během panelové diskuzi seděli), Sylva Vartová, zakladatelka mobilního hospice Ondrášek a Daniel Morys, ředitel Dopravního podniku Ostrava.

Ze zpětné vazby 9. Setkání (41 odpovědí):

Průměrné hodnocení Setkání:
8,92 (z 10)

NPS (net promoter score):
65,85

Co se účastníkům nejvíce líbilo?
řečníci, neformálnost, produkce (15), panelová diskuze – statistiky a hosté (8), Gastrofestival (4)

Co je třeba zlepšit?
panelová diskuze – délka úvodu, odpovědi k věci (10), podpora networkingu(4), prostory (3), délka akce (3)

Z reakcí účastníků:
„Skvělá práce, akce rozhodně donutí se zamyslet sám nad sebou.“
„Jste fakt dobří! Oceňuji Vaše nadšení a organizační schopnosti :-)“
„Byla jsem prvně a moc se mi to líbilo. Moderátorka je naprosto úžasná 🙂 Těšila jsem se, že ochutnám Faency Fries, ale holt si budu muset udělat výlet do centra.“

Děkujeme všem partnerům, donátorům a parťákům 9. Setkání a těšíme se na vás na 10. Setkání Patriotů MSK.