Členství

Staň se členem Patriotů MSK a získej podnikatelské výhody.

Proč se k nám přidat?

Podnikatelům pomáháme už 7 let. Za tu dobu se nám pro tvorbu komunitní spolupráce nejvíce osvědčily principy networkingu. A právě na něm jsme postavili naše členství, prostřednictvím kterého propojujeme podnikavé a aktivní lidi Moravskoslezského kraje. Přidej se k nám a staň se součástí největší podnikatelské komunity regionu.

Benefity

Přístup na 12 členských akcí ročně

Každý měsíc pořádáme jednu akci zaměřenou na vzájemné vzdělávání a networking, která je přístupná pouze našim členům. Přehled těchto akcí najdeš tady.

Mentoring na míru

Řešíš právě něco, v čem si nejsi úplně jistý? Napiš nám a zkusíme Ti sehnat mentora z řad našich řečníků a partnerů. Společně zaručeně najdete cestu.

Propagace

Potřebuješ zrovna propagovat svoji akcislužbu či produkt? Pomůžeme Ti! Využijeme naše klíčové komunikační kanály, abychom o Tvých aktivitách dali vědět ostatním.

Podpora talentovaných

Prostřednictvím naší nadace podpoříš mladé a nadějné talenty kraje. Pravidelně do ní vkládáme výtěžky a rozdělujeme je mezi zajímavé projekty. Jako člen jim pomůžeš s námi.

Vstupenky na velké Setkání

Setkání Patriotů MSK je největší podnikatelskou konferencí v Moravskoslezském kraji. Jako náš člen na něj získáš dvě vstupenky. Další si můžeš zakoupit za zvýhodněnou cenu.

PR článek

Potřebuješ zaujmout? Protože jsi člen Patriotů MSK, napíšeme o Tobě PR článek a vyladíme ho přesně podle Tvých potřeb. Potom zajistíme, aby se dostal k co nejvíce lidem.

Odznáček a samolepka

Pochlub se, jaký jsi patriot. Věnujeme Ti elegantní kovový odznáček s naším logem a taky samolepku. Patriotí odznak na saku Ti budou všichni závidět, na to se můžeš spolehnout.

Součást komunity

Budeš patřit do největší podnikatelské komunity regionu. Budeme spolu v pravidelném kontaktu a spojíme Tě se všemi našimi členypartnery. Potkáváme se každý měsíc na členských akcích.

Přístup do networkingového systému

Členové mají celoroční přístup do systému, který sdružuje všechny podnikavce v regionu. U každého vidíš, co zrovna nabízí a co potřebuje, a kliknutím na něj získáš přímý kontakt.

Předplatné Magazínu Patriot

Všichni členové Patriotů MSK získávají předplatné Magazínu Patriot, oblíbeného regionálního časopisu plného byznysových, kulturních a společenských novinek.

Zviditelnění

Vyvěsíme Tvé logo na našem webu a taky přímo na Setkání, aby o Tobě všichni věděli. Ty budeš moct na oplátku vyvěsit na svém webu naše logo, aby ses členstvím hrdě pochlubil.

Společenská zodpovědnost

Podpoříš i náš neziskový projekt zaměřený na rozvoj podnikavosti. Členství v Patriotech MSK je CSR aktivitou – formou firemní společenské zodpovědnosti vůči celému kraji.

Co o nás říkají naši členové

Podmínky

Členství je určeno OSVČ, malým a středním firmám, které:

— chtějí růst,
— mají vztah k Moravskoslezskému kraji,
— jsou otevřené sdílení,
— rády se propojují,
— chtějí se podnikatelsky vzdělávat.

Hlavní partner, partner a čestný donátor se stávají členem automaticky.

Členství je platné vždy pro aktuální kalendářní rok.

Členský příspěvek pro rok 2020 je 8 000 Kč.

Připraven se přidat?