Blog

Členství Patriotů MSK
17
Čvn

Členství v Patriotech není jen o kontaktech. Základem je vzájemné podnikatelské vzdělávání

Exkurze ve Ferritu byla stejně jako mnohé další networkingové akce MSK přístupná pouze členům Patriotů MSK. Jaké jsou další důvody, proč se stát členem?

Proč být členem Patriotů MSK? O přístupu na zajímavé akce už víme. Jaké jsou další výhody?

Patriotí členství je pro všechny podnikavce, kteří se chtějí inspirovat celoročně a posunout se na základě vzdělání přímo zevnitř komunity. Jinak řečeno, v rámci členství podnikatelé vzdělávají podnikatele, což je něco naprosto unikátního. Není to jen o kontaktech.

Setkání Patriotů MSK jsou vyvrcholením našeho ročního běhu. Členové mají možnost poznat se už předem právě na členských akcích, které pravidelně navštěvují dvě až tři desítky podnikavců. Poté je pro ně samotné Setkání mnohem příjemnější, protože už na něm velkou část lidí znají.

Členství je také určeno pro všechny lidi hrdé na Moravskoslezský kraj, kterým je myšlenka patriotismu blízká a chtějí nás podpořit. Je to tak i forma společenské odpovědnosti.

Proč se stát členem Patriotů MSK?
  • Staneš se součástí podnikatelské komunity Moravskoslezského kraje.
  • Když nám napíšeš, s čím v podnikání potřebuješ pomoct, nasměrujeme Tě.
  • Ročně získáš přístup minimálně na 10 členských akcí.
  • Dáme Ti přístup i do našeho networkingového systému, kde můžeš lovit další kontakty.
  • Pokud budeš chtít, zařídíme Ti odborný mentoring.
  • Dostaneš se k unikátním mastermind skupinám a dalšímu podnikatelskému vzdělání.
  • Budeš společensky odpovědný – prostřednictvím naší nadace podpoříš mladé a nadějné talenty kraje.
  • Napíšeme Ti PR článek na míru a budeme ho propagovat na našem webu i v newsletteru.
  • Zveřejníme Tvé logo, získáš odznáček a samolepku.
  • Jako bonus obdržíš předplatné Magazínu Patriot.
Připojit se

Jak konkrétně probíhá toto vzdělání od členů pro členy?

Jsou to třeba workshopy, přednášky, besedy nebo exkurze, které probíhají v rámci členských akcí a Setkání. Kromě toho se na nás každý může obrátit s konkrétním podnikatelským problémem, který právě řeší, a my ho nasměrujeme na mentora z řad našich členů. Zásadní věcí, o které možná mnozí neví, jsou mastermindy skupiny. V těchto skupinách se podnikatelé ze stejného odvětví dělí o své zkušenosti při řešení konkrétních podnikatelských problémů. Momentálně takto funguje například mastermind skupina pro personalisty.

Jak se přidat do mastermind skupiny?

Napiš nám na jan.valtr@patriotimsk.cz, v jakém oboru podnikáš a co momentálně řešíš za problémy. Mastermind skupiny vznikají dle zájmu našich členů. Je proto nutné, aby se jich z jednoho odvětví sešlo dostatečné množství.

Pro koho naopak členství není vhodné?

Členství je spíše pro aktivní a podnikavé lidi. Řadoví zaměstnanci bez manažerské pozice všechny jeho výhody nevyužijí. Na druhou stranu podporujeme studenty a začínající podnikatele, pro které může být setkávání se zkušenými podnikateli kraje na členských akcích velmi zajímavé. Pokud nějaký student nemá na zaplacení členství, může napsat o příspěvek do naší nadace a určitě se nějak domluvíme. V korporacích vždy záleží na iniciativě konkrétních manažerů či aktivních pracovníků především z oblasti HR. I pro ně ale má členství velký smysl. Vždy je to i nástroj k prezentování vlastní značky.

Jaké členské akce nás tento rok ještě čekají?

Příští měsíc – konkrétně 11. července – nás čeká oblíbený turnaj v beach volleyballu. Letos bohužel nemůžeme využít hřiště na Masarykově náměstí, prostor proto ještě v nejbližších dnech upřesníme. 10. srpna nás čeká rodinná grilovačka. Bude to oddychová networkingová členská akce, takové chill-out odpoledne s Patrioty, příhodně k letnímu období. Děti budou rozhodně vítány.

6. září oslavíme narozeniny skupiny MTB, kam spadáme. Protože tam bude spoustu lidí, kteří se mezi sebou ještě neznají, spojíme je se speed networkingem. Skvělá příležitost získat nové kontakty. V říjnu – předběžně to vidíme na 10. října – nás čeká velká věc, pracovně ji říkáme minisetkání. Zeptáme se našich členů, co zrovna řeší, a nabídneme odpovídající workshopy a řečníky.

Na listopad opět plánujeme exkurzi do zajímavé firmy z regionu. A 5. prosince nás čeká Mikulášská, kterou spojíme s dobrou věcí. Pomůžeme Rotary s prodejem charitativního punče a Momentu se sbíráním oblečení. Přehled plánovaných akcí je k nalezení také na našem webu.