Aktuality

14
Zář

7 workshopů 11. Setkání: Vybere si každý – od studenta po majitele firmy

Velkou novinkou 11. Setkání jsou segmentované workshopy. Účastníky jsme rozdělili na tři skupiny – studenty a zaměstnance, freelancery a začínající podnikatele, majitele firem. Každé skupině připravíme na míru dva workshopy. Pojď se podívat, jaká témata tě čekají a rovnou se zaregistruj. Zaručujeme, že si vybereš.

Pro účast na workshopu je nutné si zakoupit vstupenku na 11. Setkání Patriotů MSK. Ve formuláři pak uveď kód vstupenky nebo číslo objednávky. Uzávěrka registrace na workshopy je 5. října. Kapacita každého workshopu je omezena, takže doporučujeme s registrací neotálet.

1. Jak (ne)dostat plat milion měsíčně
Pro studenty a zaměstnance, kteří se chtějí posunout v tom, co dělají

Zajímá tě, jaké obory jsou dnes finančně perspektivní? Jaká pracovní odvětví si vybrat, abyste si vydělali co nejvíce? Neformální přednáška, při jejíž přípravách spojily síly Residomo, Talentor a Indicada, představí svým účastníkům praktické postřehy a doporučení při hledání nové práce ve vztahu ke mzdě.

Nastavit si reálná očekávání už na začátku své kariéry je důležité, říkají jeho organizátoři. Probereme si proto nejrůznější platové výzkumy a společně se pobavíme o tom, jaké cesty vedou – a naopak nevedou – k práci snů. Získej poznatky z praxe od profesionálů v daném oboru dřív, než bude pozdě. Jako bonus si ukážeme, jak požádat svého zaměstnavatele o zvýšení platu a jak proces nastavování mzdy funguje z jeho strany.

Pokud stále přemýšlíš, co chceš v životě vlastně dělat, či si ještě nejsi úplně jistý svou volbou, nesmíš tuto přednášku na 11. Setkání minout.

2. Napněte plachty osobního potenciálu
Pro studenty a zaměstnance, kteří uvažují o podnikání

Chceš nabourat zažité stereotypy a lépe poznat sám sebe? Vystoupení z komfortní zóny pro tebe není jen nicneříkající fráze? Jedinečný workshop Centra podpory inovací se nese v mottu, že podnikat může každý, ale šanci uspět mají hlavně ti, kteří ho staví na svém osobním potenciálu. Příjemným vedlejším účinkem je fakt, že takto nastavené podnikání vás přirozeně baví.

Ukážeme ti, jak najít a vizualizovat objektivní obraz vašeho osobního potenciálu. A až ho najdeme, společně se podíváme na to, jak ho směnit za opravdový úspěch ve tvém životě.

Ideální volba pro studenty a zaměstnance, kteří se s ničím jen tak nespokojí a chtějí neustále posouvat své osobní hranice.

Registrovat se na workshop

 

3. Jak z freelancera vybudovat firmu
Pro freelancery, kteří chtějí své podnikání přetavit v úspěšnou společnost

Martin Tyšer a Tomáš Buchwaldek z Nastejnelodi.cz dnes stojí v čele úspěšné a zcela autonomní účetní firmy o 18 zaměstnancích. Nebylo to tak ale od začátku. Začínali jako dva živnostníci, dost možná stejně jako ty. Na své besedě se rozpovídají o tom, jak postavili základy svobodné firmy, která stále roste.

Přijď si poslechnout Martinův příběh podnikání a zjistit, jaké konkrétní tipy vedly k úspěchu jejich společného podnikání – a které se naopak ukázaly jako slepá ulička.

Beseda je určená všem, kteří chtějí své podnikání na volné noze změnit v autonomní a svobodnou firmu.

4. Podnikejte jako profesionálové
Pro freelancery s chutí rozvíjet se

Podnikáte na sebe? Anebo s tím teprve chcete začít? Nechte si poradit od toho nejpovolanějšího. Robert Vlach působí jako podnikatel a podnikatelský poradce se zkušenostmi z desítek projektů a více než tří set poradenských případů. Od roku 2005 se v Česku jako vůbec první publicista, konzultant a lektor věnuje systematické podpoře a popularizaci osobního podnikání, které dnes všichni označují jako freelancing.

Robertův portál Na volné noze seskupuje více než 900 profesionálů, kterým pomáhá v jejich podnikání. S tím souvisí také první evropský think-thank pro nezávislé profesionály, u jehož zrodu Robert před šesti lety stál.

Besedu ocení všichni freelanceři se zájmem rozvíjet sebe sama i své podnikání.

Bonus: Své otázky můžeš posílat i předem pomocí formuláře: goo.gl/forms/ex4S9kcVkiarMGJb2. Nejzajímavější dotazy odměníme na místě knihou.

5. Budování svobodné firmy
Pro majitele firem

Zúčastni se přednášky a besedy od Raynetu. Z pozice svobodné firmy se budou věnovat tématu otevřených platů, nevyhoditelnosti svých zaměstnanců či dělení zisku. Nahlédneš tak pod pokličku ostravské agentury vyvíjející vlastní CRM systém.

Určeno především majitelům firem dlouhodobě stavějících na principech svobody, které zajímá, jak tyto postupy ještě více protkat napříč svou firmou.

Registrovat se na workshop

 

6. Budujte svou značku
Pro majitele firem

„Když vám shoří továrna, značka je to, co zůstane,“ říká Jeff Bezos z Amazonu. AdVisio s Jeffem souhlasí – ve své přednášce se s tebou podělí o tajemství kvalitního a dlouhodobě udržitelného brandingu. Zjistíš, jak uvažovat nad reklamou na podporu značky, které marketingové kanály k tomu využít a které nikoliv.

Nezapomínej na svůj brand. Buduj povědomí o svém byznysu. Vyplatí se to. Pokud jsi majitel firmy a se všemi tvrzeními více než souhlasíš, nenech si ujít přednášku plnou praktických rad. A pokud náhodou ne, třeba tě na 11. Setkání přesvědčíme o opaku.

7. Think BIG!
Pro majitele firem

Jak přestat podnikat v řádu desítek nebo stovek tisíc a začít přemýšlet nad podnikáním v řádu desítek miliónů? Řada začínajících podnikatelů rozjíždí podnikání s myšlenkou zajistit si prostředky pro život. A většina z nich skončí u ročních tržeb ve výši několika stovek tisíc, maximálně milionů. V čem se liší přemýšlení těch, kteří své podnikání dokáží rozjet na plné obrátky? Co je třeba změnit, aby si člověk mohl dovolit myslet ve velkých číslech?

Cílem přednášky a besedy Moravskoslezského inovačního centra je poskytnout účastníkům náměty, jak skokově zvýšit rozsah svého podnikání. Pokud podnikáš a chceš skokově růst, připrav si otázky a získej konkrétní inspiraci od člověka, kterému se to daří.

KOUPIT VSTUPENKU

 

Autor: Jan Valtr