Blog

12. Setkání Patriotů MSK
12
Dub

12. Setkání Patriotů MSK spojilo regionální podnikatele a úspěšné osobnosti

Největší podnikatelská konference v regionu opět přilákala čtyři stovky účastníků. 12. Setkání Patriotů MSK poprvé nabídlo celodenní program s dvěma bloky workshopů.

Čtyři stovky moravskoslezských patriotů se sešly ve čtvrtek 4. dubna v ostravském AKORDu. Na největší networkingové konferenci v kraji – 12. Setkání Patriotů MSK – získaly konkrétní rady ke svému podnikání a propojily se s novými kontakty.

Dvanáctý ročník doznal hned několika změn. Tou nejviditelnější byl celodenní program, který vůbec poprvé nabídl dva bloky workshopů, besed a přednášek. Jednotlivé workshopy jsme přitom zacílili na konkrétní typy Patriotů, aby si na své přišli všichni od studentů a freelancerů po majitele firem nebo podnikatele v sociální oblasti.

Workshopy 12. Setkání Patriotů MSK

Všechny workshopy 12. Setkání Patriotů MSK vedli skuteční odborníci

Hlavní program opět zahájil moderátor Petr Kubala, který na pódiu postupně přivítal čtyři inspirativní řečníky. Bývalý pražský primátor a vysokoškolský pedagog Tomáš Hudeček nabídl zajímavé srovnání Ostravy s jinými světovými městy. Vizionář a podnikatel stojící za Coffee Culture a PWR Composite Jan Raška přinesl pohled na vedení mnoha projektů současně.

Jannis Samaras se z pozice majitele a náčelníka Kofoly ČeskoSlovensko podělil o příběh, jak z rodinné sodovkárny vybudoval mezinárodní firmu se sedmimiliardovým obratem. Na samostatný program věnovaný sociálnímu podnikání navázal zakladatel MOMENT charity shops Richard Gazda.

Oběd v ceně vstupenky si návštěvníci mohli vychutnat na gastrofestivalu

Oba bloky workshopů vedli odborníci a úspěšné osobnosti regionu. Konkrétní rady k podnikání zúčastněným předal například majitel M&M reality holdingu Petr Morcinek nebo český ekonom Libor Witassek. Ten také celou konferenci zahájil úvodní přednáškou na téma Setkání – think globally, act Ostrava.

I letos mohli účastníci ochutnat nejzajímavější produkty lokální gastronomie v rámci gastrofestivalu. Z široké palety českých i světových chutí si vybral každý. Nováčci v komunitě měli možnost poznat její členy při speed networkingu, pro všechny s potřebou dát si kávu a trochu popracovat byl k dispozici coworkingový koutek ostravského Impact Hubu.

Nadace na 12. Setkání Patriotů MSK

Nadace Patriotů MSK podpořila rovnou dva projekty

Moc jsme si to užili, Patrioti! Máme radost z pohodové atmosféry, kterou jsme společně vytvořili. Ostravský AKORD se ve čtvrtek zkrátka skvěle bavil i inspiroval. Bez nové vizitky neodcházel nikdo. Těšíme se opět na viděnou na našich členských akcích nebo příštím Setkání Patriotů MSK! Pro bližší informace sleduj naši facebookovou událost, LinkedIn nebo web.

Více fotek na našem Facebooku