Články

20
Úno

10 NOVINEK 10. SETKÁNÍ

Příprava jubilejního 10. Setkání Patriotů MSK už běží v plném proudu, řečníci se pilně chystají na svá vystoupení a vstupenky mizí nadzvukovou rychlostí! Už zbývají jenom 2 měsíce, než se zase všichni potkáme v DK Akord!  Jako vždy i letos přicházíme s inovacemi, a protože nás čeká 10. Setkání, připravili jsme celkově 10 novinek, které na Tebe 26. dubna v Ostravě čekají.

1. UMĚNÍ PŘITAHOVAT – talentované lidi do kraje a našich organizací
Poprvé jsme zvolili téma, které nás bude provázet celým Setkáním. Všechno je o lidech, říká se. Jak je ale k sobě přitáhnout, jak je namotivovat, podle čeho sestavit ten správný tým a jak v něm udržet tu správnou atmosféru? Nejen na tyto otázky odpoví čtveřice našich řečníků.

2. WORKSHOPY
Networkujeme rádi a networkujeme hodně, proto jsme ve spolupráci s našimi parťáky a partnery připravili několik workshopů v salóncích DK Akord, které proběhnou odpoledne ještě před samotným Setkáním.

3. AFTERPARTY
10. Setkání = velká oslava! Každé velké jubilem se musí pořádně oslavit a proto nás hned po Setkání, přímo v útrobách klubu DK Akord čeká pořádná afterparty se vším všudy. (možná bude i dort…!)

4. VÝBĚR TĚCH NEJLEPŠÍCH ŘEČNÍKŮ
Všichni vystupující už s námi někdy své příběhy v minulosti sdíleli. My jsme se rozhodli vybrat to úplně nejlepší, co na Patriotech za těch 9 předchozích Setkání zaznělo, proto právě pan Buksa, Hadamczik, Klein a paní Nováková. Jejich vystoupení se pak samozřejmě bude týkat tématu „Umění přitahovat – talentované lidi do kraje a našich organizací“

5. ČLENSTVÍ
Hledáme opravdové patrioty, kteří s námi chtějí být ještě více a proto jsme od letoška zavedli možnost stát se členem Patriotů MSK. Jaké výhody členství přináši si můžeš přečíst tady.

6. GASTROFESTIVAL V KLUBU AKORD
Bez Gastra by Patrioti nebyli, to je jasné. Zóna se skvělým jídlem a pitím se přesouvá o patro níž do celého klubu DK Akord. To znamená více prostoru, více jídla, více pití a větší prostor pro networking!

7. NOVÝ WEB
Ve spolupráci s ostravskou firmou Sabanero připravujeme spuštění úplně nového, přehlednějšího a hezčího webu Patriotů.

8. NETWORKINGOVÁ MÍSTNOST
Znáte to. Na Setkání se s někým zajímavým budete chtít intenzivněji pobavit, ale stát na chodbě nechcete. A kde jinde nejlépe pohovořit, než v pohodlném křesílku v networkingové místnosti.

9. MAKROPOHLED NA UMĚNÍ PŘITAHOVAT LIDI
Dan Konczyna z BeePartner představí krátkou makroanalýzu jeho pohledu na „Umění přitahovat lidi“.

10. LIFTAGEM NA PATRIOTY
Společně s naším partnerem, firmou Liftago, pro Tebe chystáme slevu při cestě na a ze Setkání, takže se nemusíte bát, že byste si afterparty dostatečně neužili!

Doufáme, že se Ti všechny novinky líbí a nezapomeň si koupit vstupenku, v sále jich zbývá už jen  200!