Blog

19
Čvc

1. regionální Setkání Patriotů MSK v Novém Jičíně

19.5. 2016 se uskutečnilo 1. regionální Setkání Patriotů MSK v Novém Jičíně. Na akci, jejímž pořadatelem byl spolek PROFICIO, se sešlo 70 Patriotů. Program zahrnoval vystoupení 3 inspirativních řečníků, MiniGastro festival a samozřejmě také networking.

Večerem provázeli Romana Řezníčková a Honza Václavík. No a kdo na Setkání vystoupil? Jako první se o svůj příběh podělila Petra Žáková, zakladatelka a trenérka v FTA – FunTime Athletics Nový Jičín, která sklízí úspěchy na celorepublikové, evropské i světové úrovni. 4 roky byla také reprezentantkou národního týmu. Dále vystoupil Jiří Klien, ředitel Městské policie Nový Jičín se zkušeností s HR ve svobodné firmě, který (nejen) rozběhal Nový Jičín a Ladislav Hezký,výrobce Štramberských uší, který si zakládá na tradiční výrobě dle rodinných receptur, získal v loňském roce 3. místo Živnostník roku MS kraj.

O občerstvení se postarali Spaghetteria Mamma Mia, Pekárna Bartošovice, Krámek pod věží, Pepík BezlepíkCoffee Coach. Na místě byli přítomní také partneři akce, kterými byli RK ClarisUbytovna Na Lesní.

Atmosféra na místě byla velmi energická, pozitivní – příjemným překvapením bylo také to, že v závěru akce se její účastníci začali spontánně dělit o své dojmy z akce – stoupali ze židlí a říkali, co se jim líbilo a co si odnáší domů. Nejen dobrá zpětná vazba je tak impulzem k opakování setkání v Novém Jičíně na podzim – 2. Setkání Patriotů MSK v Novém Jičíně tak proběhne 10. listopadu, jste srdečně zváni.

Zajímá tě co se děje nového u Patriotů? Přihlaš se k odběru našich novinek!

Zanechat komentář