Aktuality

19
Čvc

1. regionální Setkání Patriotů MSK v Novém Jičíně

19.5. 2016 se uskutečnilo 1. regionální Setkání Patriotů MSK v Novém Jičíně. Na akci, jejímž pořadatelem byl spolek PROFICIO, se sešlo 70 Patriotů. Program zahrnoval vystoupení 3 inspirativních řečníků, MiniGastro festival a samozřejmě také networking.

Večerem provázeli Romana Řezníčková a Honza Václavík. No a kdo na Setkání vystoupil? Jako první se o svůj příběh podělila Petra Žáková, zakladatelka a trenérka v FTA – FunTime Athletics Nový Jičín, která sklízí úspěchy na celorepublikové, evropské i světové úrovni. 4 roky byla také reprezentantkou národního týmu. Dále vystoupil Jiří Klien, ředitel Městské policie Nový Jičín se zkušeností s HR ve svobodné firmě, který (nejen) rozběhal Nový Jičín a Ladislav Hezký,výrobce Štramberských uší, který si zakládá na tradiční výrobě dle rodinných receptur, získal v loňském roce 3. místo Živnostník roku MS kraj.

O občerstvení se postarali Spaghetteria Mamma Mia, Pekárna Bartošovice, Krámek pod věží, Pepík Bezlepík a Coffee Coach. Na místě byli přítomní také partneři akce, kterými byli RK Claris a Ubytovna Na Lesní.

Atmosféra na místě byla velmi energická, pozitivní – příjemným překvapením bylo také to, že v závěru akce se její účastníci začali spontánně dělit o své dojmy z akce – stoupali ze židlí a říkali, co se jim líbilo a co si odnáší domů. Nejen dobrá zpětná vazba je tak impulzem k opakování setkání v Novém Jičíně na podzim – 2. Setkání Patriotů MSK v Novém Jičíně tak proběhne 10. listopadu, jste srdečně zváni.

Zajímá tě co se děje nového u Patriotů? Přihlaš se k odběru našich novinek!

Zanechat komentář